Włochy. Dwie maszyny Tornado zderzyły się podczas lotu

Włochy. Dwie maszyny Tornado zderzyły się podczas lotu

Dwie maszyny Tornado należące do włoskich sił powietrznych zderzyły się we wtorek nad regionem Marche w środkowych Włoszech – podała Ansa. Według pierwszych informacji samoloty myśliwskie odbywały lot ćwiczebny. Los pilotów jest nieznany.

Świadkowie zdarzenia, cytowani przez włoską agencję, powiedzieli, że widzieli, jak jedna z maszyn stanęła w płomieniach po tym, gdy uderzyła o drugą. Następnie obie spadły na ziemię, niedaleko budynków mieszkalnych. W ich pobliżu, na wzgórzach w rejonie miasta Ascoli Piceno wybuchł pożar. (PAP)

fot.Neil Bryden/Mod/Handout/EPA

 

Zamieszczone na stronach internetowych portalu www.DziennikZwiazkowy.com materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Codziennego Serwisu Informacyjnego PAP, będącego bazą danych, którego producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Alliance Printers and Publishers na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione.

Categories: Świat
Tags: tornado, Wlochy

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*