Państwo Islamskie (IS) oficjalnie przyznaje się do zamachów w Paryżu

Państwo Islamskie (IS) oficjalnie przyznaje się do zamachów w Paryżu

Dżihadyści z Państwa Islamskiego (IS) opublikowali w sobotę oficjalne oświadczenie, w którym wzięli na siebie odpowiedzialność za piątkowe zamachy w Paryżu. W dokumencie podkreślono, że ataki zostały dokładnie zaplanowane.

W oświadczeniu dżihadyści ostrzegają, że Francja pozostanie jednym z ich głównych celów do momentu, aż jej władze nie zrezygnują z dotychczasowej polityki.

Wcześniej tego dnia odpowiedzialnością za ataki w Paryżu obarczył IS prezydent Francji Francois Hollande. Poinformował też, że w zamachach w stolicy zginęło 127 osób.(PAP)

Categories: Świat

Comments

  1. obywatel PL
    obywatel PL 14 listopada, 2015, 10:58

    za to co zrobili do tej pory terroryści, armia NATO powinna wylądować w Turcji i przetoczyć się przez Bilski Wschód przez Irak i Syrię aż po Jemen na południe i po Indie na wschód.. zmieść z powierzchni ziemi wszelkie miejsca gdzie mógłby mieć szanse zaistnieć jakikolwiek terroryzm.. zabrać szejkom ich szyby naftowe i przejąć nad niemi kontrolę… prawda jest taka że NATO powinno użyć bezpośredniej siły, tak jak zrobili to amerykanie w Iraku i Afganistanie, lub UE i USA powinny wycofać się totalnie z ich konfliktów i nie wpixrdxlać się w ich kulturę oferując pomoc.. po prostu osrać ich i strzelać do każdej łodzi która znajdzie się na NATOwskich wodach terytorialnych, UE powinna ogłosić embargo na kraje Bliskiego Wschodu (Putin zrobił mnie złego) i deportować wszystkich którzy zachowali tożsamość arabską (jeśli jakiś Abdul ma obywatelstwo kraju UE to mu je odebrać) .. Jak fala deportów zaleje ich lotniska, to będą mieli taki problem że przestaną myśleć o tym co złego ludziom wywinąć.. Poyebani troglodyci

    Reply this comment

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*