Pigułka na polskie tęsknoty

Czy często myślisz o Polsce? Czy zastanawiasz się co straciłeś, a co zyskałeś przyjeżdżając do Stanów Zjednoczonych? Czy odwiedzasz Polskę co roku? Czy mając do wyboru wakacje w Meksyku i w Polsce zawsze wybierasz to drugie mimo, że pogoda niepewna, a koszty podróży i pobytu przemawiają za wakacjami w egzotycznym państwie Inków..

 

Jeśli nachodzi Cię tęsknota za Polską, za jej niepowtarzalnym krajobrazem, za przyjaciółmi i rodziną to jest na to lekarstwo.

 

Zamów nową telewizję cyfrową PolTV, a w Twoim domu pojawi się Polska. Taka jaką pamiętasz i taka jaka jest dzisiaj. Już dziś na szklanym ekranie mozesz mieć dostęp do kilkunastu polskich kanałów telewizyjnych!

 

ITVN, TVN24, TV Polonia, TVP Info, Tele5, CSBTV, TVS, TRWAM, ITV, REBEL:TV, DUCK TV, Toya, 4 Fun, oraz Polvision, czekają na Ciebie.

 

Jeśli interesuje Cię polityka lub chcesz na bieżąco wiedzieć co dzieje się w Polsce wystarczy włączyć kanał TVN24. Jeśli chcesz oglądać polskie seriale, programy kryminalne, bądź najpopularniejsze polskie programy rozrywkowe, wejdź na ITVN lub TV Polonia. Jeśli chcesz zrobić dzieciom frajdę to Nowa Telewizja Cyfrowa PolTV z myślą o nich poleca kanał Duck TV.

 

PolTV ma obecnie w swojej ofercie 14 polskich kanałów telewizyjnych niedostępnych wcześniej poza Polską. Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii widzowie mogą oglądać polską telewizję bez konieczności instalacji anteny satelitarnej, a instalację systemu można porównać z podłączeniem odtwarzacza DVD. Na tym nie koniec, bo w najbliższych miesiącach planowane jest dalsze rozszerzenie oferty telewizyjnej. Wkrótce będzie dostępne kilkaset tytułów filmów i seriali w technologii video na życzenie. Klienci PolTv mają zapewnioną najwyższą jakość obrazu i dźwięku (High-Definition) oraz łatwość instalacji i korzystania z platformy.

 

Gdyby jednak zdarzyło się, że system nie spełnia Państwa oczekiwań to można go zwrócić w przeciągu 30 dni. PolTv mogą zamówić także osoby, które nie posiadają numeru social security. Oferowana jest również oferta płatnego wypożyczenia dekodera.

 

Platforma cyfrowa PolTv w sposób nowatorski łączy serwis telewizyjny i internetowy. Klienci mają dostęp do najpopularniejszych stron informacyjnych i możliwość sprawdzenia poczty internetowej na ekranie telewizora. Wszystkie kanały nadawane są z 6 godzinnym przesunięciem transmisji.

 

Historia stworzenia nowej platformy telewizyjnej związana jest z nazwiskami dwóch Albańczyków Tony Hoti i Drilona Qehaja. Obaj urodzili się w Kosovie. W roku 2006 Qehaja spotkał po raz pierwszy Tony Hoti. Z tego spotkania wynikła przyjaźń scementowana więzami biznesowymi. Ich firma Intercom Ventures, LLC rozwijała sie tak dynamicznie, że wyeliminowała z rynku konkurencję. Swój projekt platformy telewizyjnej rozwinęli z ogromnym sukcesem najpierw w Albanii, a potem w innych krajach. Teraz ich wybór padł na Polonie.

 

Tony Hoti nawiązał współpracę z siecią krajowych telewizji w Polsce i powołał wraz ze swym wspólnikiem platformę telewizyjną PolTV. Tym samym Polska dołączyła do 2 krajów, które poprzez wielość wyboru kanałów telewizyjnych łączą emigrantów z krajami, w których urodzili się i do których czują naturalny sentyment.

 

Nie trać czasu. Dołącz do powiększającej się ciągle rodziny miłośników PolTV. Możesz dzwonić przez 7 dni w tygodniu pod numer telefonu 1(866) 400-4600 i rozmawiać po polsku, lub angielsku. Możesz rownież odwiedzić stronę internetową: www.pol.tv

 

Wybierz Polskę i spotykaj się z nią codziennie!

 

Wojciech T. Mleczko

Categories: Sprawy Polonijne

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*