Wimbledon. Agnieszka Radwańska odpadła w 1/8 finału

Wimbledon. Agnieszka Radwańska odpadła w 1/8 finału

Rozstawiona z numerem czwartym Agnieszka Radwańska została wyeliminowana z wielkoszlemowego turnieju tenisowego na trawiastych kortach w Wimbledonie. Polka przegrała w 1/8 finału z Rosjanką Jekateriną Makarową (nr 22) 3:6, 0:6.

Agnieszka Radwańska fot.EPA/FACUNDO ARRIZABALAGA

Agnieszka Radwańska fot.EPA/FACUNDO ARRIZABALAGA

Obie zawodniczki rozpoczęły spokojnie, wykorzystując swoje podania aż do stanu 3:3. Wtedy rywalce udało się przełamać krakowiankę, która nie zdołała już wygrać żadnego gema do końca meczu. (PAP)

 

 

Zamieszczone na stronach internetowych portalu www.DziennikZwiazkowy.com materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Codziennego Serwisu Informacyjnego PAP, będącego bazą danych, którego producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Alliance Printers and Publishers na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione.

 

Categories: Sport

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*