Tragiczna śmierć kibica Deportivo La Coruna

fot.EPA

Lekarzom nie udało się uratować życia 43. letniemu kibicowi Deportivo La Coruna fot.EPA

Jeden osoba zmarła a jedenaście zostało rannych w gwałtownych zajściach między kibicami, do jakich doszło w niedzielę w Madrycie przed meczem hiszpańskiej ekstraklasy piłkarskiej Atletico Madryt z Deportivo La Coruna wygranym 2:0 przez gospodarzy.

Awantury wybuchły w pobliżu stadionu Vicente Calderon Atletico jeszcze przed rozpoczęciem spotkania. Ciężko ranny 43-letni kibic został znaleziony na parku w rejonie stadionu. Bezzwłocznie odwieziony do szpitala został przyjęty na oddział reanimacyjny, ale lekarze nie zdołali go uratować.

Jak napisano w komunikacie wydanym przez szpital, powodem zgonu było zatrzymanie akcji serca.

Policja zatrzymała dwie osoby podejrzane o śmiertelne pobicie fana Deportivo.

(PAP)

Zamieszczone na stronach internetowych portalu www.DziennikZwiazkowy.com materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Codziennego Serwisu Informacyjnego PAP, będącego bazą danych, którego producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Alliance Printers and Publishers na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione.
Categories: Sport

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*