MŚ 2014 – w zakładach bukmacherskich faworytem Argentyna

MŚ 2014 – w zakładach bukmacherskich faworytem Argentyna

Kontuzja gwiazdy Brazylii Neymara, która wyklucza go z udziału w dwóch ostatnich meczach piłkarskiego mundialu, wpłynęła na zmianę notowań u bukmacherów. Obecnie faworytem mistrzostw świata jest Argentyna, a nie jak do tej pory reprezentacja gospodarzy.

fot.EPA/FELIPE TRUEBA

fot.EPA/FELIPE TRUEBA

Najmniej szans na zdobycie pucharu bukmacherzy dają Holendrom, wicemistrzom świata z 2010 roku.

Przy zwycięstwie Argentyny za jedno euro, dolara bądź funta będzie można zarobić od 3,3 do 3,75, zaś w przypadku wygranej „Pomarańczowych” od 4,33 do 4,6.

Tylko jedna firma William Hill, założona w 1934 r., daje równe szanse Argentynie, Brazylii i Niemcom (po 3,5), zaś za najsłabszą ekipę uważa Holandię (4,33), która w pierwszym swoim spotkaniu na mundialu pokonała obrońcę tytułu Hiszpanię 5:1.

W półfinałach spotkają się we wtorek w Belo Horizonte Niemcy z Brazylią i w środę w Sao Paulo Argentyna z Holandią. (PAP)

 

Zamieszczone na stronach internetowych portalu www.DziennikZwiazkowy.com materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Codziennego Serwisu Informacyjnego PAP, będącego bazą danych, którego producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Alliance Printers and Publishers na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione.

 

Categories: Mundial 2014, Sport

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*