Ivanovic i Schweinsteiger zostali rodzicami

Ana Ivanovic i Bastian Schweinsteiger fot.Andrea Merola/ansa/REX/Shutterstock

Była tenisistka Ana Ivanovic i piłkarz Bastian Schweinsteiger zostali rodzicami. Pierwsze dziecko serbsko-niemieckiej pary urodziło się w niedzielę. „Witaj na świecie, chłopczyku! Jesteśmy bardzo szczęśliwi” – napisał w mediach społecznościowych Schweinsteiger.

Podobną informację zamieściła też jego żona. „Witaj na świecie, nasz maluchu! Słowami nie da się opisać radości w naszych sercach” – napisała.

Chłopczyk urodził się w szpitalu w Chicago. Schweinsteiger nie pojechał z drużyną na sobotni mecz amerykańskiej ekstraklasy z Minnesotą United (1:2), aby zostać z małżonką.

Według serbskiego dziennika „Kurir”, para nadała dziecku imię Luka.

29-letnia Ivanovic ma w dorobku 15 tytułów w grze pojedynczej, w tym jeden w wielkoszlemowym French Open. Ten sukces osiągnęła w 2008 roku, kiedy też przez kilka tygodni zajmowała pierwsze miejsce w światowym rankingu tenisistek. W grudniu 2016 roku ogłosiła zakończenie kariery.

O cztery lata starszy Schweinsteiger większą część kariery spędził w Bayernie Monachium. W latach 2015-17 był piłkarzem Manchesteru United, a później przeniósł się do Chicago Fire. W 2014 roku został mistrzem świata, a dwa lata później odszedł z drużyny narodowej Niemiec.

Para pobrała się w lipcu 2016 roku.

(PAP)

Categories: Sport

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*