Najlepszy prezent na walentynki: czas spędzony razem

Jaki prezent wręczyć swej drugiej połowie 14 lutego? Podpowiadamy: panie nie przepadają za słodyczami i pluszakami i zdecydowanie nie chcą seksownej bielizny. Panowie nie lubią dostawać kwiatów. Obie płcie są zgodne: wspólnie spędzony czas i odrobina czułości są najlepszym walentynkowym prezentem.

O tym, że zbliża się święto zakochanych sklepowe wystawy i telewizyjne reklamy przypominały nam już od kilku tygodni. Na każdym kroku dręczą nas różowe serduszka, czerwone róże, czekoladki w kształcie serc i miliony reklam biżuterii i bielizny. Na walentynkowe prezenty Amerykanie wydadzą w tym roku ponad 19,6 mld dol.; przeciętny John Smith wyda 143 dol. Prezenty otrzymają nie tylko mężowie, żony, kochankowie, kochanki, ale także dzieci rodzice i … zwierzaki.

fot.Jacek Abramowicz/pixabay.com

Jaki prezent kupić, aby sprawić ukochanej osobie radość? Z sondażu przeprowadzonego przez portal randkowy eHaromony wynika, że panie nie chcą z tej okazji otrzymywać czekoladek, kwiatów i bielizny. Większość kobiet uważa, że prezent nie jest ważny. 14 lutego chciałyby raczej spędzić z ukochanym więcej czasu niż zwykle, doświadczyć czułości (niekoniecznie seksu) i wspólnie się zrelaksować. Aż 97 proc. ankietowanych kobiet uważa, że lepszy jest każdy inny prezent, byle nie bielizna. Mile widziane są upominki mające związek z ich pasjami, hobby i osobowością.

Panowie wydają się w kwestii walentynkowych prezentów bardziej tolerancyjni. Większość z nich nie ma nic przeciwko czekoladkom (czy innym słodyczom). Chętnie dostaliby również… ulubione piwo. Mężczyźni zasadniczo nie lubią jednak dostawać kwiatów. Za najlepsze prezenty panowie uznają bilety na mecz ulubionej drużyny sportowej oraz …seks (czyli czas spędzony razem).

Naszym Czytelnikom życzymy po prostu dużo miłości!

(eg)

 

 

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*