Na Facebooku nie zostaniesz już niczyim fanem

facebook_logoPopularny portal społecznościowy Facebook zmienia sposób w jaki jego użytkownicy mogą wyrażać sympatię dla wybranych produktów i marek. Już niebawem zamiast deklarowania się jako „fan” (become a fan) będzie można jedynie wybrać opcję „lubię to!” (like).

Do tej pory użytkownicy portalu w ten sposób wyrażali opinie na temat informacji zamieszczanych przez swych „facebookowych przyjaciół”. Teraz użycie tej opcji zostanie rozszerzone.

Portal Facebook oficjalnie nie poinformował indywidualnych użytkowników o planowanych zmianach, ale informacja taka pojawiła się we wtorek w sieci i została przekazana reklamodawcom.  

Według ekspertów wyrażanie sympatii do danej marki poprzez przyznawanie, że się ją po prostu lubi jest znacznie bardziej naturalne niż zostawanie jej „fanem” stąd też zmiana zapewne szybko się przyjmie.

Facebook jest obecnie największym portalem społecznościowym na świecie. Dziennie loguje się do niego około 400 milionów użytkowników.

Jeszcze nie jest za późno! Zostań fanem portalu InformacjeUSA.com na Facebook.

http://www.facebook.com/pages/InformacjeUSAcom/303062917925

MNP (WBBM)

Copyright ©2010 4NEWSMEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone

Categories: Społeczeństwo

Comments

  1. Jan Gotharski
    Jan Gotharski 5 kwietnia, 2010, 15:11

    Co tam facebook, niebawem InformacjeUSA otworza forum a potem otworza sie na przyjaciol i przescigna nie tylko facebook ale i my space! Have a fun with a http://www.Info…USA!We like it!

    Reply this comment

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*