"American Dream" na sprzedaż na eBayu

Ma 29 lat, dobrze prosperującą sieć sklepów z grami wideo, trzy samochody, dom i mieszkanie. Shane Butcher z Tampy na Florydzie mimo młodego wieku już zrealizował swój „American Dream”. Teraz chce sprzedać go za 3,5 mln dolarów w internecie. I zacząć wszystko od nowa.

fot. Shane Butcher wystawił na sprzedaż swoje życiowe osiągnięcia

„Kiedy wybudujesz zamek, to wspaniałe uczucie sprzedać go i zacząć budowę nowego. Najlepiej większego i piękniejszego” – mówi 29-latek. Shane Butcher przyznaje, że pociągają go nowe wyzwania, a to co już osiągnął może stanąć im na przeszkodzie. Swoje życiowe osiągnięcia postanowił więc wystawić na sprzedaż na eBayu.

Za 3,5 mln dolarów kupić można dobrze prosperującą sieć trzech sklepów z grami wideo, dom z widokiem na wody Tampa Bay, mieszkanie nad oceanem, trzy samochody i dwa kajaki. Nie wszystko jednak jest na sprzedaż. „Oferta nie obejmuje psa, żony i dziecka” – mówi ze śmiechem Shane Butcher.

Do tej pory 29-latek otrzymał jedną poważną ofertę od osoby zainteresowanej zakupem. Potencjalny nabywca zamierza spotkać się z Butcherem i zaznajomić ze szczegółami funkcjonowania jego firmy i jej finansami.

Shane Butcher przyznaje, że nie zdecydował co chce robić po sprzedaniu swego „American Dream”. Z pewnością jednak chciałby podróżować z rodziną. „Jest tyle miejsc i rzeczy, których jeszcze nie widziałem, a których nie mogłem odwiedzić mając na głowie firmę. Nigdy nie widziałem Mount Rushmore, Parku Yellowstone i nie byłem na Mount Evereście. Mam bardzo długą listę miejsc, które chciałbym odwiedzić” – mówi Butcher.

mp

Categories: Społeczeństwo

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*