Liz Taylor w szpitalu

Legenda amerykańskiego kina, Liz Taylor przebywa w szpitalu w Los Angeles z objawami niewydolności serca – poinformowała w piątek wieczorem jej przedstawicielka Jamie Cadwell.

78-letnia aktorka zgłosiła się do Cedars-Sinai Medical Center w minionym tygodniu, gdzie od kilku dni pozostaje pod kontrolą lekarską. Więcej szczegółów na temat stanu zdrowia Taylor ujawniła jej rzeczniczka prasowa Sally Morrison, która w wydanym oświadczeniu napisała, że ” jest dobrze, jest znacznie lepiej”.

Wiekowa aktorka w październiku 2009 roku przeszła zabieg naprawy nieszczelnej zastawki mitralnej, po którym na Twitterze napisała, że czuje się tak, jak gdyby dostała nowe serce.

Taylor od ponad dwóch lat używa serwisu Twitter do komunikacji ze swoimi fanami. Nie jest jednak zbyt systematyczna w wpisach. Ostatni wpis z minionej środy, po blisko półrocznej przerwie, dotyczył wywiadu udzielonego przez aktorkę Kim Kardashian dla magazynu  Harper’s Bazaar.

Urodzona w Londynie aktorka została wyróżniona wieloma nagrodami, w tym dwoma Oscarami: w 1961 za rolę Glorii Wondrous (Butterfield 8) i w 1967 za rolę Marthy (Kto się boi Virginii Woolf?)

MB

Categories: Haj Lajf

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*