Szukasz nowego zawodu? Już znalazłeś!

fot. Tukiendorf Training Institute oferuje szkolenia w najbardziej poszukiwanych zawodach medycznych

Kryzys gospodarczy i wzrost bezrobocia skłoniły wiele osób do poszukiwania nowych możliwości podjęcia pracy, nowych perspektyw zawodowych, a czasami nawet przekwalifikowania. Zmiana zawodu, choć często wymuszona przez niezależne od nas czynniki ekonomiczne, wcale nie musi wiązać się ze stresem, długimi godzinami spędzonymi na nudnych kursach i tysiącami dolarów. Odpowiedzią jest Tukiendorf Training Institute – szkoła oferująca wykształcenie w kilku najbardziej poszukiwanych zawodach w USA.

 Tukiendorf Training Institute, znany bardziej jako szkoła medyczna, to dobrze już dziś rozpoznawalna marka w środowisku polonijnym. Jednak rzadko kto wie, że w ciągu tych pięciu lat, TTI zdobyło status jednej z czołowych placówek edukacyjnych w Chicago. Dziś w jej ławach zasiadają studenci o różnych korzeniach etnicznych. Mowa tutaj oczywiście o specyficznej dziedzinie zawodów medycznych, które stanowią cenne wsparcie dla lekarzy i pielęgniarek. Szkoła kształci swoich studentów w następujących zawodach:

-Technik pobierania krwi

-Technik EKG

-Asystent medycznych

-Certyfikowana pomoc pielęgniarki

-Technik dializ

-Technik pielęgniarstwa

Szkoła TTI powstała z myślą o tych, którzy potrzebują pomocy w realizacji swoich celów zawodowych. Gwarancją wysokiej jakości oferowanych przez nią usług jest autorski program nauczania, przygotowany przy współpracy z najlepszymi specjalistami w dziedzinach edukacji i medycyny. Wysoko wykwalifikowani wykładowcy oraz najnowsze materiały edukacyjne dają nam niepowtarzalną szansę na podjęcie nauki w miejscu, które przygotuje do przyszłej pracy także od strony praktycznej. Studenci TTI odbywają praktyki zawodowe w szpitalach, klinikach, domach opieki i prywatnych gabinetach medycznych. Dzięki czemu są wszechstronnie przygotowani do wykonywania wybranego przez siebie zawodu zaraz po ukończeniu szkoły.

Szkoła TTI, to nie tylko edukacja. To także, szeroko pojęte doradztwo edukacyjne i przede wszystkim akcje bezpłatnych badań kontrolnych, dostępnych dla każdego. Przygotowywane i przeprowadzane przy współpracy z wieloma profesjonalnym organizacjami działającymi na rzecz zdrowia na terenie Chicago. Co ciekawe szkoła posiada dwie lokalizacje, na północy i południu naszego miasta (Chicago i Burbank).

Co tak naprawdę decyduje o wielkim sukcesie polskiej szkoły medycznej? Z pewnością to, że można w niej podjąć naukę mając lat 20 i 60. Nauka trwa tylko kilka miesięcy. Najważniejsze jednak jest to, że zawody medyczne to dziś jedyny pewny sposób na znalezienie stałej pracy. Jak wynika z badań Departamentu Pracy, zawód pielęgniarki i wszystkie zawody związane z medycyną, są na pierwszym miejscu w rankingu zwodów, na które zapotrzebowanie wzrasta z każdym rokiem.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=binu6uRBNSc&feature=related[/youtube]

Wszelkie informacje na temat działalności Tukiendorf Training Institute znaleźć można na stronie internetowej www.ttimedicaltraining.com . Szczególnie polecamy informacje na temat akredytacji posiadanych przez TTI, tu min. National Health Career Association, Illinois State Board of Education. Poza tym możemy na stronie odsłuchać audycje radiowe z udziałem przedstawicieli szkoły a nawet obejrzeć filmy, nagrane specjalnie po to, by przybliżyć Państwu tę jedyną w swoim rodzaju placówkę edukacyjną.

Tukiendorf Training Institute

6615 W. Irving Park Rd.

Chicago, IL 60634

tel. 773-774-2222

 

Portal InformacjeUSA.com nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń reklamowych.

Categories: Porady, Reklama

Comments

  1. Andzia
    Andzia 28 marca, 2011, 22:47

    Skonczylam w tej szkole Nursing Assistant I hemodialysis technician.Obecnie znalazlam zatrudnienie w szpitalu.Wybralam ta szkole poniewaz obawialam sie isc do College ze wzgledu na angielski(Mieszkam w US 5 Lat).Uczestinictwo na wykladach,na clinical pomoglo mi poznac medyczne slownictwo, polepszylo moj j.angielski ogolnie.Teraz rozpoczelam nauke w College na pielegniarke.Polecam ta szkole.Jednak jesli znacie j.angielski na 50% proponuje nie tracic czasu i pieniedzy na tego typu kursy tylko isc od razu do College.Powodzenia

    Reply this comment

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*