Kolagen – eliksir młodości

Artykuł sponsorowany

Białko jest początkiem życia. U organizmów wieńczących drzewo ewolucyjne – u ludzi, bezspornie najważniejszym białkiem jest kolagen.

Kolagen jest białkiem najbardziej rozprzestrzenionym w organizmie, stanowiący ok. 1/3 wszystkich protein. Medycyna wie już, że rzeczywisty wiek biologiczny organizmu ludzkiego wyznacza kondycja białek spajających niemal wszystkie komórki ustroju. A kolagen, w którym dosłownie zanurzony jest nasz organizm, stanowi najwierniejsze odzwierciedlenie jego potencjału biologicznego.

O tym, że kolagen jest białkiem młodości, można się przekonać spoglądając w lustro. Zmarszczki, ta najbardziej oczywista oznaka starzenia, są prostym skutkiem przerzedzenia sie włókien kolagenowych w tkankach skóry.

Nie należy jednak myśleć o kolagenie tylko jako zabezpieczanie przed zmarszczkami. Pełni on funkcje podtrzymujące i ochronne. Np. w następstwie choroby lub urazu to właśnie to białko przyczynia sie do naprawienia uszkodzonych części ciała. Aby nastąpiło zagojenie, konieczna jest aktywność kolagenu. Wystarczy popatrzeć na bliznę – śmiesznie niska za uświadomienie sobie, że nie byłoby życia, gdyby nie było procesu zabliźnienia.

Wiele chorób typowych dla starzenia sie jest ściśle powiązanych z ilością kolagenu w organizmie lub z zaburzeniami w zakresie jego produkcji. Synteza kolagenu jest procesem, który zasługuje na uwagę tych, którzy chcą na długo pozostać zdrowym, młodym i szczupłym. Dlatego warto poważnie rozważyć suplement kolagenu ze skory łososia, który pobudza proces naprawy i regeneracji naszej skory, ciała i stawów. Zapobiega efektom ubocznym kuracji odchudzających.

W licznych badaniach wykazano wpływ kolagenu na utratę masy ciała, stan kości i tkanki łącznej, poprawę wygładu skory, usprawnienie metabolizmu, zwiększenie wydzielania hormonu wzrostu (który wpływa na: utratę tłuszczu, rozwój mięsni, poziom energii, miękkość i elastyczność skory, jakość snu, gojenie sie ran i oparzeń).

Więcej informacji na temat produktów Salmon Collagen uzyskać można na stronie: www.KochamZdrowie.com lub pod numerami telefonów:

tel. 773 949 9972 lub tel. 888 880 1644

Zapraszamy do naszych sklepów w Chicago:

3416 N Harlem Ave.     oraz    6814 W. Archer Ave.

 

Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów reklamowych.

Categories: Porady, Reklama