Kolagen a problemy z krążeniem

Artykuł sponsorowany

Naczynia krwionośne, a w szczególności naczynia wieńcowe serca, są poddawane nieustannej pracy w ciągu naszego życia. Około 100 tys. razy dziennie serce człowieka podnosi i obniża ciśnienie krwi, tłocząc ją nieprzerwanie przez tętnice i żyły. Nic dziwnego, że poddawane największemu stresowi mechanicznemu tętnice serca zużywają się najszybciej i wymagają ciągłych napraw.

Również zbyt mało witaminy C w naszym pożywieniu prowadzi do osłabienia ścianek naczyń i powstawania mikrouszkodzeń. Organizm, nie mogąc ich naprawic z powodu niedoboru tej witaminy, stara się uszczelnic je przy pomocy dostępnych środków. Używa do tego cholesterolu i innych tłuszczy.

Ma to jednak poważny skutek uboczny. Z upływem czasu odkładanie się cholesterolu prowadzi do zmian patologicznych i formowania pokładów miażdżycowych w naczyniach, ograniczając światło przepływu krwi. Absolutnie pierwszą i główną przyczyną przedwczesnej śmierci jest choroba niedokrwienna serca. Niezwykle istotna dla kondycji układu sercowo-naczyniowego jest wytrzymałośc i aktualny stan naczyń krwionośnych. O tej ostatniej zaś decyduje jakośc kolagenu ustrojowego.

Powiedzmy sobie szczerze: utrzymanie kolagenu naczyń krwionośnych w dobrej kondycji jest najłatwiejszym, najskuteczniejszym i najtańszym sposobem ustrzeżenia się przed miażdżycą.

Więcej informacji na temat produktów Salmon Collagen uzyskać można na stronie: www.KochamZdrowie.com lub pod numerami telefonów:

tel. 773 949 9972 lub tel. 888 880 1644

Zapraszamy do naszych sklepów w Chicago:

3416 N Harlem Ave., Chicago  oraz  5720 W 87 Str.
w Burbank

 

Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów reklamowych.

 

Categories: Porady, Reklama