Błogosławieństwo kolagenu

Artykuł sponsorowany

Proteina, z której zbudowane są włókna kolagenowe skóry, ścięgien, kości, chrząstki i pozostałych tkanek łącznych, dostarcza siły różnym organom, jest też głównym katalizatorem ich wzrostu i regeneracji. Wiele chorób typowych dla starzenia się jest ścisle powiązanych z ilością kolagenu w organizmie lub zaburzeniami w zakresie jego produkcji.

Kiedy kolagenu jest za mało, nasza dyspozycja fizyczna po prostu na tym cierpi. Jego produkcja w organiźmie spowalnia sią z wiekiem, aż w końcu zmniejsza się w sposób drastyczny. Początkowo spostrzegamy to, gdy na naszej twarzy pojawiają sią mikroskopijne linie i zmarszczki – już około 25-30 roku życia. Nasza skóra z biegiem czasu wytwarza coraz mniej kolagenu, a rezultaty tego stają się widoczne i odczuwalne. Skóra traci typowy atrybut młodości: promiennośc. Szybko tworzą się bruzdy i zmarszczki, naczynka i przebarwienia. Skóra się odwadnia, włosy słabną i stają się matowe.

Synteza kolagenu jest procesem, który zasługuje na uwagę tych, którzy chcą na długo pozostac młodzi i szczupli. Dlatego warto poważnie rozważyc suplement, który pobudza proces naprawy i regeneracji naszej skóry, ciała i stawów.
Dlaczego kolagen jest tak wyjątkowy?

Kolagen znacznie różni się od innych żródeł białka. Zawiera unikalne połączenia strukturalne (tzw. potrójnej helisy) i stosunek dużej zawartości azotu w aminokwasach (glicyny, proliny, hydroksyproliny i argininy). W licznych badaniach, wykazano wpływ kolagenu na utratę masy ciała, stanu kości i tkanki łącznej, poprawę wyglądu skóry, usprawnienie metabolizmu, zwiększenie wydzielania hormonu wzrostu (który wpływa na utratę tłuszczu, rozwój mięśni, poziom energii, miękkośc i elastycznośc skóry, jakośc snu, gojenie się ran i oparzeń).

Więcej informacji na temat produktów Salmon Collagen uzyskać można na stronie: www.KochamZdrowie.com lub pod numerami telefonów:

tel. 773 949 9972 lub tel. 888 880 1644

Zapraszamy do naszych sklepów:

3416 N Harlem Ave. w Chicago  oraz  5720 W 87 Str.
w Burbank

 

Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów reklamowych.

 

Categories: Porady, Reklama

Comments

 1. fizjolog
  fizjolog 15 stycznia, 2013, 07:48

  A ktory qsundz to blogoslawil?

  Reply this comment
 2. Optymista
  Optymista 15 stycznia, 2013, 08:37

  A ja już słyszę reklamy, że kolagen z łososia nie jest dobry tylko z roślin produkowany w Izraelu. Co z Wilka-Korą, miała czynić cuda, siara, aloes jak to się dzieje, że w naszym środowisku jest tylu cudotwórców i jeszcze żaden nie dostal Nobla!.

  Reply this comment
 3. pigula
  pigula 15 stycznia, 2013, 14:13

  Dlaczego nie przepuszczacie moich komentarzy. Czy dlatego , ze bylaby to antyreklama ?

  Reply this comment
 4. znachor
  znachor 16 stycznia, 2013, 00:28

  …..Charlie dla Ciebie Collagen byłby zbawienny…smarował byś łysą pałe i regeneracje szarych komórek masz zapewnioną…jeszcze nic straconego…może wreszcie zaczniesz logicznie myśleć?

  Reply this comment

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*