Latanie z dziećmi

Latanie z dziećmi

Lot samolotem z małym dzieckiem lub niemowlakiem wcale nie musi być wyzwaniem dla rodziców i traumatycznym przeżyciem dla ich pociech oraz innych pasażerów. Linie lotnicze wychodzą naprzeciw oczekiwaniom opiekunów, oferując coraz więcej udogodnień dla swoich najmłodszych podróżnych.

Podróż samolotem przez swoje obostrzenia często sprowadza się do dwóch (lub więcej) godzin płaczu, co jest trudne dla dziecka, nieznośne dla współpasażerów i kłopotliwe dla rodziców. Dlatego warto dokładnie poznać warunki oferowane przez wybranego przewoźnika i dobrze się do lotu przygotować.

 

 

Więcej na portalu DzielnicaRodzica.pl

 

 

Dzielnica Rodzica – artykuły opracowane przez Dzielnicę Rodzica są oparte na najlepszych źródłach informacji. Wynikają z ankiet, rozmów w rodzicami i specjalistami. Są poparte wiedzą książkową, naukową i doświadczeniem rodziców. Opracowujemy tematy ważne i ciekawe, aby poszerzyć Waszą perspektywę i pomóc Wam zdobyć odpowiedzi na wiele pytań. Przygotowujemy też filmy, aby jeszcze lepiej móc Was informować i pokazywać Wam, jak ciekawe i dobre może być rodzicielstwo.

 

fot.123RF Stock Photos

Categories: Poradnik rodzica

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*