W piątek premier Beata Szydło podsumuje 100 dni rządu

Beata Szydło fot.Stephanie Lecocq/EPA

Beata Szydło fot.Stephanie Lecocq/EPA

W piątek premier Beata Szydło podsumuje 100 dni pracy swojego gabinetu – poinformował PAP we wtorek rzecznik rządu Rafał Bochenek. Podczas specjalnej konferencji w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów mają też wziąć udział ministrowie rządu.

„Pokażemy, co się udało nam do tej pory zrobić. Zrobiliśmy dużo pozytywnego” – powiedział PAP Bochenek.

W poniedziałek premier zaznaczyła, że jeśli miałaby 100 dni rządu podsumować jednym zdaniem, to może powiedzieć: „Tak jak szliśmy do wyborów pod hasłem: +Damy radę+, to daliśmy radę i damy radę w następnych miesiącach”. Beata Szydło podkreśliła, że jej rząd konsekwentnie realizuje wszystko, co założył.

Premier powiedziała, że jej zdaniem podsumowania są ważne i dlatego będzie „konsekwentnie informować, jakie są wyniki pracy rządu”. „Natomiast, czy to jest 100 dni, czy to jest jakaś inna, umowna data, którą sobie ustalimy, to – moim zdaniem – to jest rzeczą wtórną” – zaznaczyła.

„Oczywiście podsumowanie będzie, zaprezentujemy te wszystkie działania, które były podejmowane, ale nie to jest najważniejsze. Najistotniejsze jest to, by realnie działać i wprowadzać zmiany, na które czekają Polacy” – zaznaczyła. „Przedstawimy również ocenę tego, co zastaliśmy w różnych resortach” – zapowiedziała szefowa rządu. (PAP)

 

Zamieszczone na stronach internetowych portalu www.DziennikZwiazkowy.com materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Codziennego Serwisu Informacyjnego PAP, będącego bazą danych, którego producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Alliance Printers and Publishers na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione.

Categories: Polska

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*