Świąteczne życzenia od pary prezydenckiej (ZOBACZ)

Świąteczne życzenia od pary prezydenckiej (ZOBACZ)

Dobrych, pogodnych świąt Bożego Narodzenia życzy para prezydencka. „Ciepło rodzinne w czasie świąt to także pozostawienie poza domem świątecznym wszystkich sporów, konfliktów, tego wszystkiego, co nas dzieli w dniu codziennym” – podkreśla Bronisław Komorowski.

Prezydent z małżonką składają świąteczne życzenia w filmie opublikowanym na prezydenckiej stronie.

„Boże Narodzenie to najbardziej rodzinne ze wszystkich świąt. Życzymy, aby upłynęły one Państwu w spokoju, radości, żeby Państwo odczuwali ciepło we wzajemnych kontaktach” – podkreśliła małżonka prezydenta Anna Komorowska.

Prezydent zaznaczył, że „ciepło rodzinne w czasie świąt to także pozostawienie poza domem świątecznym wszystkich sporów, wszystkich konfliktów, tego wszystkiego, co nas dzieli w dniu codziennym”. „Także tego, co dociera do rodzin polskich ze sfery politycznej. Zostawmy to poza świątecznym polskim domem” – powiedział.

Anna Komorowska zaapelowała, byśmy pamiętali też o tych, którzy są samotni, chorzy, którzy sobie gorzej radzą. „Zaprośmy ich do naszych domów” – przekonywała.

„Życzmy sobie nawzajem jak najwięcej optymizmu i wielu szczęśliwych przeżyć w rodzinnym gronie” – mówił prezydent Bronisław Komorowski. (PAP)

fot.Bronisław Komorowski Facebook

 

 

Zamieszczone na stronach internetowych portalu www.DziennikZwiazkowy.com materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Codziennego Serwisu Informacyjnego PAP, będącego bazą danych, którego producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Alliance Printers and Publishers na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione.

Categories: Polska

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*