Spotkanie ws. sytuacji wokół TK przełożone na wtorek

fot.Tomasz Gzell/EPA

fot.Tomasz Gzell/EPA

Spotkanie ws. sytuacji wokół TK, organizowane przez trzy kluby opozycyjne: PO, Nowoczesna i PSL, zostało przełożone na wtorek na godz. 14 – poinformował prezes PSL Władysław Kosiniak-Kamysz. Spotkanie miało się odbyć w środę o godz. 15.

Kosiniak-Kamysz powiedział na konferencji prasowej w Sejmie, że spotkanie w Sejmie ws. sytuacji wokół TK zostało przeniesione na wtorek na godz. 14.

„Przed kilkunastoma minutami jest informacja z Komisji Europejskiej, dotycząca podjęcia dalszych działań Komisji, z tej przyczyny podjęliśmy decyzję, żeby przenieść dzisiejsze spotkanie (…) na wtorek na godz. 14” – powiedział prezes PSL.

Komisja Europejska dała Polsce czas do poniedziałku na podjęcie działań zmierzających do usunięcia zastrzeżeń, dotyczących Trybunału Konstytucyjnego, wskazując, że jeśli do tego dnia to się nie stanie, przyjęta zostanie opinia dotycząca praworządności w naszym kraju. (PAP)

 

Zamieszczone na stronach internetowych portalu www.DziennikZwiazkowy.com materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Codziennego Serwisu Informacyjnego PAP, będącego bazą danych, którego producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Alliance Printers and Publishers na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione.

Categories: Polska
Tags: spotkanie, tk, wtorek

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*