#likePolska – w Święto Niepodległości pokaż za co lubisz Polskę

fot. Bartlomiej Zborowski/EPA

Bałtyk, Tatry, Wisła, Wawel, kujawiak, orzeł bielik, a może pierogi lub bigos? Pokaż za co najbardziej lubisz Polskę. Zrób zdjęcie, nagraj film i 11 listopada w Narodowe Święto Niepodległości opublikuj wpis na Twitterze, Facebooku albo Instagramie z #likePolska.

Celem kampanii #likePolska jest zaprezentowanie wszystkiego, co w Polsce najlepsze: bogatej historii, miejsc które warto odwiedzić, kultury, tradycji, zwyczajów czy osiągnięć Polaków. Możliwości są nieograniczone, każdy może podzielić się swoją ulubioną historią o Polsce. Do akcji można włączyć się z każdego miejsca na świecie, wystarczy pozytywne skojarzenie z Polską, które można przestawić w mediach społecznościowych.

Zasady akcji #likePolska

Znajdź w swoim telefonie lub zrób zdjęcie przedstawiające ulubione miejsce w Polsce: Rynek Główny w Krakowie, Saską Kępę w Warszawie, a może zakątek znany tylko Tobie. Sfotografuj pierogi, rosół, oscypek. Przywołaj wspomnienia ze świąt, bo może Polska kojarzy Ci się z Wigilią Bożego Narodzenia. Włącz kamerę w telefonie i opowiedz jednym zdaniem, za co najbardziej cenisz Polskę. Przygotowany wpis opublikuj 11 listopada na Twitterze, Facebooku (wpis powinien mieć charakter „publiczny”) lub Instagramie z hasztagiem #likePolska i ciesz się razem z innymi Narodowym Świętem Niepodległości.

Najciekawsze wpisy zostaną opublikowane na profilu Poland.pl na Facebooku oraz @Polska i @Poland na Twitterze.

Do kampanii można również włączyć się poprzez dodanie do zdjęcia profilowego na Facebooku logo #likePolska – LINK TUTAJ i na urządzeniu mobilnym (smartfon, tablet) korzystając z nakładki na aparat fotograficzny z logo kampanii – LINK TUTAJ dostępnej w aplikacji mobilnej Facebook.

Więcej szczegółów na temat kampanii można znaleźć na stronie Poland.pl i profilu facebook.com/polska/ oraz śledząc wpisy z hasztagiem #likePolska.

(komunikat MSZ)

Tags: #likePolska, MSZ

Comments

  1. Zrozpaczony
    Zrozpaczony 12 listopada, 2017, 09:13

    Niestety caly swiat uslyszal tylko ze, by swietowac rocznice, Polacy sie spotkali w Warszawie na neofaszystowskim marszu….

    Reply this comment

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*