Kaczyński: obecny kryzys jest do odwrócenia pod warunkiem, że będziemy razem

Kaczyński: obecny kryzys jest do odwrócenia pod warunkiem, że będziemy razem

Opozycja jest dzisiaj w sytuacji długo oczekiwanej, ale kryzys jest do odwrócenia pod warunkiem, że będziemy razem – powiedział prezes PiS Jarosław Kaczyński. Uczynimy wszystko – i jestem przekonany, że uczyni to także prezydent – żeby cofnąć skutki kryzysu – podkreślił.

W ocenie Kaczyńskiego, który na antenie Radia Maryja był pytany o podwójne weto prezydenta Andrzeja Dudy, obecny kryzys może mieć daleko idące konsekwencje. „Ale uczynimy wszystko – i jestem przekonany, że uczyni to także pan prezydent – żeby tego kryzysu nie pogłębiać i cofnąć jego skutki” – mówił.

„Opozycji się to nie udawało, teraz mają z ich punktu widzenia sytuację długo oczekiwaną, ale nie jest tak, żeby to był stan nieodwracalny i on nawet nie jest trudny do odwrócenia pod jednym warunkiem – że będziemy razem. Błąd to nie jest wina, każdy człowiek, który żyje na ziemi, nie jest nieomylny. Po prostu musimy przejść do następnego etapu, do współpracy, której efektem będzie rzeczywista, radykalna reforma wymiaru sprawiedliwości, a potem jeszcze inne reformy z tych dużych, bo są i takie, które będziemy musieli zostawić na kolejne kadencje” – podkreślił Kaczyński. (PAP)

Na zdj.: Jarosław Kaczyński fot. Paweł Supernak/EPA

 

Categories: Polska

Comments

 1. sailor
  sailor 29 lipca, 2017, 18:07

  To się jeszcze okaże.

  Reply this comment
 2. Normals
  Normals 30 lipca, 2017, 14:58

  „Ale uczynimy wszystko – i jestem przekonany, że uczyni to także pan prezydent – żeby tego kryzysu nie pogłębiać i cofnąć jego skutki” – zapomnial dodac na koniec „wy moje mordy zdradzieckie kochane „

  Reply this comment

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*