Kaczyński o pół roku rządu: więcej zawsze można, ale to, co zrobiono, jest satysfakcjonujące

Beata Szydło fot.Patrick Seeger/EPA

Beata Szydło fot.Patrick Seeger/EPA

Więcej zrobić zawsze można, ale to, co zrobiono, jest bardzo satysfakcjonujące – tak do pierwszego półrocza sprawowania władzy przez rząd Beaty Szydło odniósł się w poniedziałek prezes PiS Jarosław Kaczyński.

Jak poinformowało PAP Centrum Informacyjne Rządu, podsumowanie pierwszego półrocza prac rządu, ma się odbyć we wtorek.

O ocenę osiągnięć pierwszego półrocza rządu Kaczyński był pytany podczas konferencji prasowej w siedzibie PiS.

„Ja jestem zadowolony. Biorąc pod uwagę te ogromne kłopoty, z którymi spotkał się rząd, to potężne przeciwdziałanie, jeśli chodzi o ten wielki zamysł i działanie zmierzające do tego, żeby naprawić Rzeczpospolitą, to uzyskano bardzo dużo” – ocenił.

„W pełni akceptuję to, co rząd robi, i uważam, że jeśli będzie tak dalej, to po roku będziemy mogli z radością podsumowywać pierwszy rok naszej walki” – dodał prezes partii rządzącej.

Dopytywany przez dziennikarzy o to, czy w ciągu sześciu miesięcy „można było zrobić więcej”, Kaczyński przyznał, że „więcej zawsze można”. „Ale to, co zrobiono, to jest naprawdę bardzo, bardzo satysfakcjonujące” – zastrzegł.

Posiedzenie Rady Ministrów podsumowujące pierwsze pół roku jej prac zapowiadała w kwietniu premier Beata Szydło. (PAP)

 

Zamieszczone na stronach internetowych portalu www.DziennikZwiazkowy.com materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Codziennego Serwisu Informacyjnego PAP, będącego bazą danych, którego producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Alliance Printers and Publishers na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione.

Categories: Polska

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*