Wszyscy jesteście aniołami

fot.You Can Be My Angel Facebook

fot.You Can Be My Angel Facebook

Pierwszy radioton fundacji charytatywnej You Can Be My Angel zakończył się ogromnym sukcesem. Zebranych pieniędzy wystraczy na leczenie dwojga dzieci z Polski. Polonia po raz kolejny pokazała, że dla potrzebujących potrafi otworzyć serca i portfele.

– Odzew na naszą akcje i zebrana kwota przekroczyła nasze najśmielsze oczekiwania. Jestem wzruszona i niezwykle wdzięczna wszystkim, którzy poprzez wpłaty wsparli Miłoszka i Olę – mówi Katarzyna Romanowska, szefowa fundacji You Can Be My Angel.

Podczas zorganizowanego przez redakcję radia Polski FM radiotonu, w sobotę, 10 października anioły z You Can Be My Angel zebrały 105 tys. dolarów. Czterdziestu pięciu wolontariuszy od rana do wieczora prowadziło kwestę na rzecz chorych dzieci, odwiedzając polonijne firmy, organizacje i media. Radiowa licytacja koszulki z autografem Roberta Lewandowskiego zakończyła się kwotą 16 tys. dolarów. Jej właścicielami zostali Grażyna i Krzysztof Bieleccy z firmy Liv Transportation. Najwyższą sumę, 40 tys. dolarów przekazał pragnący zachować anonimowość darczyńca. W czasie wieczornego podsumowania zbiórki w Centrum Kopernikowskim cena sześciu biletów na walkę bokserską, przekazanych przez Andrzeja Fonfarę, osiągnęła 2 tys. dolarów. „Dziennik Związkowy” przekazał fundacji pakiet reklamowy o wartości 3380 dol., zawierający darmowe ogłoszenia o zbiórkach i charytatywnych akcjach You Can Be My Angel.

– Ludzie zatrzymywali na ulicy samochód z logo fundacji i dawali nam pieniądze, do wolontariuszy z puszkami ustawiały się kolejki, przez cały dzień urywały się telefony. To było niesamowite. Z całego serca, w imieniu Miłoszka i Oli oraz fundacji You Can Be My Angel, dziękuję całej Polonii i wszystkim ludziom dobrej woli. Wszyscy jesteście aniołami! – mówi Katarzyna Romanowska.

(gd)

Categories: Polonia

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*