UIC Pavilion XFO 50, czyli walki w klatce dla wtajemniczonych

UIC Pavilion XFO 50, czyli walki w klatce dla wtajemniczonych

21 marca w chicagowskiej UIC Pavilion na gali XFO 50 do oktagonu weszli Rafał Skibiński (8-3-0) i Andrzej Krzeptowski ( 2-1-0). Tym razem z powodu kontuzji nie zobaczyliśmy Adama Maciejewskiego (12-5-1), który miał wystąpić w walce wieczoru. Jako pierwszy pojawił się Andrzej Krzeptowski i po niespełna 53 sekundach pierwszej rundy rywal Vic Hall poddał walkę.

fot.Photomadox

fot.Photomadox

Rafał Skibiński  po 2:50 min. pierwszej rundy poddał walkę z Joshem  Eckmannem i poniósł swoją trzecią porażkę na zawodowym ringu.

Po walce Andrzej przygotował  kibicom oraz swojej wybrance Maggie Majerczyk miłą niespodziankę; po ogłoszeniu wygranej, poprosił Meggie o rękę.

Andrzej zapytany o walkę  powiedział: „Była to tylko z pozoru łatwa walka, przeciwnik był bardzo wymagający, walczy dziś po raz 25,  a więc to nie żółtodziób lecz doświadczony zawodnik. Jest mi ogromnie miło, że przyszło dziś tak wielu moich znajomych, bo świętować będziemy podwójnie. Chciałbym podziękować wszystkim kibicom, trenerowi oraz moim sponsorom: Body Transformmation , Kitchen & Bath Master , Olympic Chiropractic , American Star Logist  , Claudias Jewelers , A 51 Bar & Grill , Napa Auto Parts , Photomadox . Trzeba pamiętać, że bez tych wszystkich ludzi nie byłoby mnie tutaj… dziękuję Wam i do zobaczenia na następnych walkach.”

Tekst: Paweł Nocoń

Zdjęcia: Photomadox

Cincopa WordPress plugin

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*