Taaaka ryba…

Pochmurny niedzielny poranek nie odstraszył uczestników wękarskiego Dnia Dziecka zorganizowanego przez Polish Fishing & Hunting Club. Od godziny 9 rano do pierwszej po południu w Busse Wood Grove królowały dzieci i wędki.

Paweł Niemiec złowił 8-calową karpie

Paweł Niemiec złowił 8-calową karpie

To już piętnasta impreza w tym miejscu – mówi prezes Jerzy Krawczyk informując, że w zawodach uczestniczy 106 małych wędkarzy rywalizujących w trzech grupach wiekowych. O końcowym wyniku decyduje ilość złowionych rybek i rozmiar największej sztuki.

Po trwającej dwie godziny rywalizacji wśród wędkarzy do lat pięciu pierwszą lokatę zdobył Mateusz Szydowski przed Dawidem Cabajem i Michałem Grzywaczewskim. Wśród uczestników do 10 roku życia pierwsze miejsce przypadło Alicji Gancarz przed Karolem Niemcem i Patrykiem Oplatem. W grupie od 11 do 16 lat najwyżej sklasyfikowany został Mateusz Michalski. Drugie miejsce zdobył Wiktor Pawlik, a trzecie Marcin Bednarski.

Laureaci zostali nagrodzeni medalami, dyplomami i sprzętem wędkarskim. Rozdano 60 sztuk różnego rodzaju wędek i akcesoriów wędkarskich. Dla wszystkich zawodników były hot dogi i soda.

Tekst i zdjęcia:

AB/NEWSRP

Cincopa WordPress plugin

Categories: Polonia

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*