Św. Mikołaj w Montrose Food Mart & Deli

Św. Mikołaj w Montrose Food Mart & Deli

Artykuł sponsorowany

Klienci, którzy 6 grudnia przyszli na zakupy do sklepu delikatesowego Montrose Food Mart and Deli przy 6601 W. Irving Park Rd w Chicago zostali mile zaskoczeni przez Mikołaja i jego pomocnicę,  którzy obdarowywali dzieci prezentami.

Maluchy miały okazję zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie ze św. Mikołajem, a dla dorosłych, którzy deklarowali, że byli grzeczni, były słodkie upominki.

Właśnie mija drugi rok funkcjonowania delikatesów „Montrose Food Mart & Deli”, najnowszej placówki sieci sklepów Montrose. Jest to okres bardzo intensywnego rozwoju tej eleganckiej placówki handlowej, której właścicielami są Halina i Stanisław Urbaniakowie, małżeństwo polonijnych biznesmenów i darczyńców.

– Dzięki naszym pracownikom i klientom, którzy dzielą się z nami uwagami na temat funkcjonowania sklepu, staramy się udoskonalać oraz podnosić jakość naszych wyrobów.  Stawiamy sobie za cel, aby produkty były zawsze świeże i atrakcyjne cenowo. Każdego klienta staramy się obsłużyć z jak największą dbałością i uprzejmością. Jesteśmy otwarci na sugestie i uwagi, a opinie klientów i ich propozycje są dla nas niezastąpionym źródłem informacji. Korzystając z okazji pragnę w imieniu właścicieli oraz całej załogi podziękować naszym klientom za wsparcie oraz życzliwość i zapewnić jednocześnie, że dołożymy wszelkich starań, aby nie zawieść państwa oczekiwań. Zapraszamy do nas na świąteczne zakupy – powiedziała Aneta Wypasek, menedżer finansowy firmy.

Trzeci, największy sklep przy 6601 W. Irving Park to prawdziwy „Jewel” dysponujący kilkunastoma tysiącami stóp kwadratowych powierzchni handlowej oraz obszernym zapleczem kuchennym i magazynowym. Klienci mają do dyspozycji dwa dogodne parkingi.

Tutaj można nie tylko zrobić udane zakupy produktów żywnościowych i chemii gospodarczej oraz prasy, ale także kupić smaczny obiad za niecałe cztery dolary. Właściciele nie zapomnieli o emerytach, którzy na zakupy robione w środę otrzymują piętnastoprocentowy rabat. O cotygodniowych specjalnych ofertach cenowych można się dowiedzieć z dostępnych przy wejściu ulotek handlowych.

Tekst i zdjęcia: Andrzej Baraniak/NEWSRP

  • DSC_6588
  • DSC_6595
  • DSC_6603
  • DSC_6645
  • DSC_6662
  • DSC_6669
Categories: Polonia

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*