Smacznie, pięknie i zdrowo. 3. rocznica delikatesów Montrose Food Mart and Deli

Artykuł sponsorowany

 

Kredens w kształcie chatki góralskiej może być ozdobą każdego przyjęcia

Kredens w kształcie chatki góralskiej może być ozdobą każdego przyjęcia

Faszerowanym łososiem, nadziewanymi małżami, krewetkami, roladą z serem i łososiem, najróżniejszymi sałatkami, smakowitymi wyrobami garmażeryjnymi, wędlinami i nie mniej smacznym pieczywem zajadali się klienci sklepu Montrose Food Mart and Deli przy 6601 W. Irving Park, którzy 24 października przyszli tutaj na zakupy. W ten sposób właściciele, Halina i Stanisław Urbaniakowie, dziękowali klientom za zaufanie, którym od trzech lat obdarzają tę najnowszą placówkę sieci sklepów Montrose w Chicago.

Wśród licznych opinii klientów, którzy tego dnia przyszli na zakupy i degustację, wszystkie były pełne pochwał i zachwytu.
– Bardzo często robimy tutaj zakupy. Zarówno ceny, jak i jakość oferowanych towarów, ich estetyka, a także personel zasługują na najwyższe noty. Przychodzimy na zakupy całą rodziną. Bardzo często kupuję tutaj domowe obiady. Kucharze smacznie gotują, nie wspominając o cenie, bo gdzie można zjeść obfity i smaczny obiad za niecałe cztery dolary? Również wszyscy moi znajomi, którzy tutaj kupują, są bardzo zadowoleni. Jednym słowem u państwa Urbaniaków można kupić wszystko, co najlepsze, po dobrej cenie i zostać mile, i profesjonalnie obsłużonym przez sympatyczny personel. Dziękujemy i życzymy właścicielom oraz całej załodze, żeby ten sklep się jak najlepiej rozwijał – powiedziała pani Halina z Zakopanego, która przyszła na zakupy z mężem Henrykiem.

– W tym tygodniu świętujemy trzecią rocznicę obecności naszego sklepu pod tym adresem. Z tej okazji zaprosiliśmy naszych klientów na degustację potraw i produktów, które można u nas zamawiać i kupować na co dzień – powiedziała właścicielka Halina Urbaniak, która wraz z grupą pracowników osobiście serwowała potrawy wsłuchując się w opinie i sugestie klientów.

Jubileuszową niespodzianką okazał się także kredens w kształcie chatki góralskiej, na którym wystawiono serwowane potrawy. Ten unikatowy mebel, może być ozdobą każdego przyjęcia weselnego lub rodzinnego, na które może być udostępniany wraz z zakupionymi potrawami.

Tekst i zdjęcia: Andrzej Baraniak/NEWSRP

  • DSC_4001
  • DSC_3994
  • DSC_4021
  • DSC_4023
Categories: Polonia

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*