Rozdajemy kolejne tablety!

Rozdajemy kolejne tablety!

Kolejny tablet Kindle Fire, nagroda w konkursie „Czytaj gazety, wygrywaj tablety”, już trafił w ręce zwyciężczyni, pani Anny Sobczak z Hickory Hills. Natomiast w tym miesiącu tablet wygrała Pani Aleksandra Wieczorek z Elmwood Park.

Pani Anna Sobczak kupuje i czyta „Dziennik Związkowy” od swoich pierwszych dni w Ameryce, czyli od kilkunastu lat. Naszą redakcję odwiedziła ze swoimi dziećmi 4-letnim Davidem i 15-miesięczną Gabrysią. David w mig przejął tablet w swoje ręce, lecz obiecał dzielić się nim nie tylko z mamą, ale także z młodszym i starszym rodzeństwem. Pani Anna śmieje się, że wiadomość informującą o wygranej odsłuchała po powrocie z poczty, gdzie właśnie wysłała zgłoszenie do kolejnej edycji naszego konkursu!

A w kolejnym losowaniu naszego konkursu „Czytaj gazety, wygrywaj tablety” szczęście uśmiechnęło się do Aleksandry Wieczorek z Elmwood Park. Gratulujemy wygranej i zapraszamy do siedziby redakcji po odbiór nagrody lub o kontakt z nami pod numerem: (773) 763-3343.

Zwyciężczyniom serdecznie gratulujemy, a jednocześnie zapraszamy wszystkich Czytelników do udziału w naszym konkursie. Kolejne tablety czekają! Aby wygrać, wystarczy kupować weekendowe wydania „Dziennika Związkowego”, odnaleźć część układanki, złożyć całość obrazka i wysłać na adres redakcji. Kolejny tablet może właśnie czeka na ciebie! (red.)

fot.Ewa Malcher

Categories: Polonia

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*