Radioton Daru Serca. Ponad 220 tysięcy!

Radioton Daru Serca. Ponad 220 tysięcy!

Tegoroczny Radioton Fundacji Dar Serca na antenie gościnnego Radia WNVR 1030AM pobił wszelkie dotychczasowe rekordy: łączna suma zgłoszonych donacji wyniosła 220100 dolarów! Słuchacze po raz kolejny szczodrze i z wielkim poparciem zareagowali na apel pomocy chorym dzieciom, dzwonili nieustannie, a także przynosili swoje donacje do radia. Trudno nawet opisać atmosferę panującą w studio, kiedy cyfry na naszej tablicy zmieniały się z minuty na minute, a szczególnie w momencie, gdy jeden z radiowych sponsorów zadeklarował po raz kolejny donację wysokości 80 tys. dolarów. Zebrana kwota jest gwarancją, że kolejne dzieci oczekujące na operacje, znajdą opiekę w Fundacji.

W zadeklarowanej kwocie znalazła się wartość uzyskana z bardzo atrakcyjnych aukcji przeprowadzanych na żywo. Wiele emocji wzbudziła licytacja filiżanki – daru Konsulatu Generalnego RP w Chicago, naszyjnika z diamentami – podarunek Józefa Kołtuna i jego córki Marianny, naszyjnika z szafirami – dar sklepu jubilerskiego Archer Gold i Wojtka Bogusławskiego, koszulki z autografem Andrzeja Fonfary i innych wspaniałych sportowych gadżetów.

Podopieczni Daru Serca w czasie radiotonu: Kubuś, Gabryś i Agatka z rodzicami

Podopieczni Daru Serca w czasie radiotonu: Kubuś, Gabryś i Agatka z rodzicami

W ciągu dwóch dni radiotonu słuchacze mogli spotkać się z podopiecznymi Daru Serca aktualnie przebywającymi na leczeniu: Michasią, Agatą, Gabrysiem i Kubusiem, którzy chętnie opowiadali o swoich przeżyciach i wrażeniach. Dwudniowe emocje przełożyły się na wspaniały wynik finansowy, dzięki czemu pomoc następnym dzieciom i kontynuacja zajęć dla dzieci specjalnej troski będzie możliwa. To właśnie jest największym naszym wspólnym sukcesem, którego możemy sobie wszyscy pogratulować.

Wspaniałe dwa dni spotkań na antenie udowodniły, że gdy wierzymy w sprawę i gdy sprawa dotyczy dzieci, to wszyscy stajemy się wielką, dbająca i pełną troski rodziną. Rodziną, która wspólnie chce pomóc. Dziękujemy najpiękniej za okazaną wrażliwość i serce, za radość czynienia dobra, za 220 tysięcy powodów do radości dla dzieci Fundacji Dar Serca.

Donacje ciągle można składać do puszek w biurach Polameru, sklepach Oak Mill Bakery i galerii Archer Gold, a także przez PayPal na stronie www.darserca.org lub za pośrednictwem serwisu SMS-owego:na numer 80077 wysyłamy tekst HEART, kwota 10 dol. (która pokaże się na rachunku tel.) wpłynie automatycznie na konto Fundacji. Więcej informacji tel. 847-671-2711.

Anna Piotrowska
fot. Marek Jezuit i Mariusz Lechowicz

 

Na zdjęciu głównym: Goście specjalni z córeczkami-bliźniaczkami

Categories: Polonia

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*