Przygotowania do WOŚP w Chicago pełną parą

Przygotowania do WOŚP w Chicago pełną parą

Sezon Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2014 w Chicago uznajemy za otwarty! Na 22. finał dotarło już do nas z Polski 200 puszek WOŚP oraz znane wszystkim serduszka-naklejki. Nie ma ani chwili do stracenia – do finału 12 stycznia zostały już nieco ponad dwa tygodnie.

photomadox-(6)

fot.Photomadox

W Copernicus Center cyklicznie odbywają się spotkanie organizacyjne, na których pojawiają się kolejni chętni do pomocy i współpracy, za co serdecznie dziękujemy. W zebraniach może uczestniczyć każdy – pracy jest bardzo dużo, ale pamiętajmy, że cel jest najważniejszy. Pieniądze z 22. finału WOŚP przeznaczone będą na zakup specjalistycznego sprzętu na potrzeby dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej dla seniorów.

Tegoroczny finał WOŚP zapowiada się bardzo bogato. Program jest już gotowy i wypełniony po brzegi. Dziękujemy wszystkim artystom i zespołom, którzy wyrazili chęć uczestnictwa w finale.

photomadox-(11)

fot.Photomadox

Już możemy zdradzić, że będą dwie sceny muzyczne, na których każdy znajdzie coś dla siebie; usłyszymy m.in. dźwięki reagge, stare polskie przeboje, rytmy rockowe, nowości chicagowskiej sceny polonijnej, jak i międzynarodowych gości.

Nie zabraknie też atrakcji wizualnych. Będziemy mogli podziwiać sztukę wspaniałych artystów m.in. Krzysztofa Babirackiego, Małgorzaty Marczewskiej i Bartosza Kaszy.

Sceną dziecięcą zajmuje się doświadczona w tej dziedzinie Agata Zgrzębski. Dla naszych najmłodszych uczestników finału WOŚP przygotowaliśmy wiele atrakcji i niespodzianek.

22. finał WOŚP w Chicago będzie pokazywany na żywo w Polsce, a to wszystko dzięki uprzejmości ARTV Chicago (artvchicago.com) oraz ANNEKS Production.

Sceną główną zajmie się wspaniały duet: Agnieszka Topolska i Piotr Michalak.

Nie możemy zdradzać wszystkich szczegółów, ale zapewniamy gorącą atmosferę i atrakcje dla każdego!

Dziękujemy za przedmioty wpływające na aukcje i zapraszamy do przekazywania fantów. Liczy się każdy podarunek!

Serdeczne podziękowania kierujemy również w stronę naszych pierwszych sponsorów. Na konto WOŚP Chicago wpłynęły już pierwsze pieniądze. Znaleźliśmy sponsorów złotych serduszek, które co roku wystawiane są na aukcję. Każdemu sponsorowi zapewniamy umieszczenie logo na plakatach i stronie internetowej wospchicago.com oraz słowne podziękowania ze sceny głównej.

Więcej informacji o całej akcji można znaleźć na stronie WOŚP w Chicago: www.wospchicago.com oraz na naszym profilu WOŚP Chicago na Facebooku.

Osoby chętne do współpracy i pomocy prosimy o kontakt z jednym z organizatorów: Kamila Sumelka (773) 715 1856, Magda Banasik (312) 715 8470 oraz Piotr Michalak (773) 732 8944.

Po informacje w sprawie minisztabów prosimy kierować się do Karoliny Pelc (224) 578 3342. Informacje dotyczące wolontariatu: Iga Schultz (312) 863 1801 i Anna Ejsmont (224) 595 8097.

Spotkanie organizacyjne dla wolontariuszy odbędzie się w poniedziałek 6 stycznia o godz. 19.30 w Copernicus Center- Annex.

Do zobaczenia podczas finału WOŚP 2014!

Anna Pająk

Categories: Polonia

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*