Przygotowania do 78. Balu Amarantowego LMP

DSC_0151

Debiutantki razem z ojcami przygotowują sie na bal

Od 78 lat Legion Młodych Polek bezinteresownie niesie pomoc w trudnych chwilach Polakom rozsianym na całym świecie. Bal Amarantowy, który odbędzie się 4 marca 2017 r., to główna impreza, z której fundusze są przeznaczone na najbardziej potrzebną pomoc i wsparcie kluczowych oświatowych i kulturalnych wydarzeń.

Odbyły się już dwa spotkania dla debiutantek i ich rodziców, podczas których omówiono ich rolę w przygotowaniu najbardziej eleganckiego balu, jakim jest Bal Amarantowy. Dla debiutantek jest on przeżyciem, które pozostaje w pamięci do końca życia. Stanowi też przepustkę na spotkania towarzyskie i zachęca do działalności charytatywnej, gdyż diadem królowej przypada tej, której uda się zgromadzić najwięcej funduszy na charytatywne konto Legionu.

Mistrzem ceremonii będzie Conrad Miczko. Prezes Legionu Młodych Polek Bożena Haszlakiewicz i przewodnicząca balu Cherilyn Smoron-Denisiuk zapraszają najserdeczniej na zabawę pełną przeżyć, niespodzianek, gdyż biorąc w niej udział popieramy szlachetny cel Legionu i bawimy się jak za dawnych lat – będzie więc tradycyjny polonez, prezentacja debiutantek, pełen wdzięku mazur o północy i tańce przy dźwiękach pięknych melodii walca, tanga czy oberka, jak też muzyka nowoczesna.

Wszelkie informacje są dostępne u Bożenny Haszlakiewicz, tel. (847) 902-0406 oraz na stronie Legionu: www.lypw.org.

Barbara Irena Ciepiela
Komitet Polskiej Prasy

Zdjęcia Diana Ciepiela

Debiutantki razem z ojcami przygotowują sie na bal

Debiutantki razem z ojcami przygotowują sie na bal

Debiutantki 78. Balu Amarantowego

Debiutantki 78. Balu Amarantowego

Categories: Polonia

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*