Pomagamy: mikołajki na rzecz Filipka

Pomagamy: mikołajki na rzecz Filipka

Kontynuowana jest zbiórka środków finansowych na kosztowną terapię komórkami macierzystymi 3-letniego Filipa Szczęsnego. W ramach akcji pomocowej odbędą się charytatywne mikołajki w niedzielę, 3 grudnia.

Filipek jest ofiarą groźnego wypadku drogowego, z ciężkimi obrażeniami mózgu i kręgosłupa. Terapia komórkami macierzystymi, stwarza nadzieję na przynajmniej częściowe odzyskanie sprawności fizycznej i poznawczej. Niestety ubezpieczenie medyczne nie pokrywa kosztów eksperymentalnego zabiegu.

W niedzielę, 3 grudnia, w godz. 12-15 odbędą się charytatywne mikołajki, z których dochód w całości zostanie przeznaczony na leczenia Filipka. Impreza będzie miała miejsce w sali parafialnej przy kościele św. Józefa Robotnika, przy 181 W. Dundee Rd. w Wheeling, IL.

W programie mnóstwo atrakcji dla dzieci, m.in.: tworzenie kartek świątecznych, gry i zabawy z Bieguna Północnego, malowanie twarzy, zdjęcie z Mikołajem oraz przekąski i napoje , a dla rodziców loteria z atrakcyjnymi nagrodami do wygrania.

Dodatkowe informacje i rezerwacje można uzyskać telefonując: (224) 804 5673 i (773) 544 3368 lub pisząc na e-mail: ALLNIGHT17IL@gmail.com

Osoby, które nie mogą wziąć udziału w mikołajkach, a chciałyby pomóc Filipkowi mogą dokonać wpłaty także bezpośrednio na konto w banku PNC:

Numer konta:

ACH: 0719218914637177821

Wire routing number: 041000124

SWIFT: PNCCUS33

(ao)

Categories: Polonia

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*