Polske kolędy w języku angielskim – znakomity prezent pod choinkę

Najpiękniejsze polskie kolędy po raz pierwszy w języku angielskim. Nagrała je Ewa Angeli, polska artystka na stałe zamieszkująca w Los Angeles. 

CDCoverChristmasPłyta zatytułowana “In Night’s Still Silence” (Wśród nocnej ciszy) jest okazją do zaprezentowania światu piękno tradycyjnych polskich kolęd, z których kilka sięga historią aż do XVIII wieku.
Zaprezentowane w tradycyjnej, a jednoczesnie współczesnej aranżacji, kolędy te odkrywają prawdziwe tradycje Bożego Narodzenia.
Piękna polska muzyka z pewnoscią rozjaśni te święta dla młodszym słuchaczom, a także starszym pokoleniom, a szczegole drugiej lub trzeciej generacji Polakow dla których jezyk angielski jest już pierwszym językiem.

Artystka ma nadzieję, że urok świątecznych melodii dotknie głęboko i przeniesie nas w pamięci do tych szczęśliwych chwil z dzieciństwa spędzonych z najbliższymi.
Płyta ta moze byc wspanialym prezentem dla amerykańskich przyjaciół, znajomych czy współpracowników. – Myśle, że ta płyta może stać się „bardzo istotnym elementem rozpowszechniania polskiej kultury -mówi Ewa Angeli.

Album “In Night’s Still Silence” (Wśród nocnej ciszy) jest już dostępny na stronie http://www.cdbaby.com/cd/ewaangeli2 oraz w sklepach internetowych takich jak Amazon oraz iTunes.
Więcej informacji o Ewie Angeli można znaleźć na stronie internetowej www.ewaangeli.com.

Tekst i zdjęcie: materiały prasowe Ewy Angeli

Artykuł sponsorowany 

Categories: Polonia

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*