PACC zaprasza na letni rejs po rzece Chicago i jeziorze Michigan

Polsko-Amerykańska Izba Gospodarcza (PACC) serdecznie zaprasza swoich członków i sympatyków na rejs statkiem Summer of George po rzece Chicago i wzdłuż brzegów jeziora Michigan. Nasza coroczna impreza odbędzie się w tym roku 18 sierpnia, w niedzielę.

fot. Polish American Chamber of Commerce

fot. Polish American Chamber of Commerce

Jak co roku, zapewniamy zabawę w doskonałym towarzystwie przy akompaniamencie zaspołu Dixi Kings, z piękną panoramą centrum miasta Chicago w tle i popisami lotniczymi w ramach odbywającego się w ten sam dzień Chicago Air & Water Show. W programie przewidziany jest również poczęstunek oraz zimne i gorące napoje.

Wszystkich zainteresowanych informujemy, że wejście na statek rozpocznie się o godzinie 12:45 przy nabrzeżu Chicago River (800 S. Wells Str.). Cena biletów to 95 dol. dla osób niezrzeszonych w PACC i 85 dol. dla członków Izby. Po rezerwację, zakup biletów i informacje na temat możliwości sponsoringu prosimy dzwonić do sekretariatu PACC pod numer: 773 205 1998 lub o kontakt emailowy: info@polishamericanchamber.org

Dziennik Związkowy jest sponsorem medialnym imprezy.

***

Polsko-Amerykańska Izba Gospodarcza (Polish American Chamber of Commerce, PACC) reprezentuje i wspomaga polsko-amerykańskich przedstawicieli biznesu. Jednym z podstawowych zadań PACC jest edukacja na temat panujących trendów ekonomicznych oraz podtrzymywanie kontaktów biznesowych. PACC promuje wymianę handlową w kraju i za granicą zachęcając swoich członków do rozwoju i scalania polskich oraz polsko-amerykańskich społeczności bizesowych w USA oraz na świecie.

E. Gołębiewska

Categories: Co? Gdzie? Kiedy?, Polonia

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*