PACC zaprasza na letni rejs po rzece Chicago i jeziorze Michigan

Polsko- Amerykańska Izba Gospodarcza (PACC) serdecznie zaprasza swoich członków i sympatyków na rejs statkiem Summer of George po rzece Chicago i wzdłuż brzegów jeziora Michigan.  Doroczna impreza odbędzie się w tym roku w niedzielę 18 sierpnia. 

PACC Boat Outing 2012

PACC Boat Outing 2012

Jak co roku, PACC zapewnia zabawę w doskonałym towarzystwie przy akompaniamencie zespołu Dixi Kings, z piękną panoramą centrum miasta Chicago w tle i popisami lotniczymi w ramach odbywającego się w ten sam dzień Chicago Air & Water Show. W programie przewidziany jest również poczęstunek oraz zimne i gorące napoje.

Wszystkich zainteresowanych informujemy, że wejście na statek rozpocznie się o godzinie 12:45 przy nabrzeżu Chicago River (800 S. Wells Str., Chicago IL). Cena biletów to $95 dla osób niezrzeszonych w PACC i $85 dla członków Izby. Po rezerwację, zakup biletów i informacje na temat możliwości sponsoringu prosimy dzwonić do Sekretariatu PACC pod numer: 773-205-1998 lub o kontakt emailowy: info@polishamericanchamber.org

Więcej informacji znaleźć można TUTAJ.

***

Polsko Amerykańska Izba Gospodarcza (Polish American Chamber of Commerce, PACC) reprezentuje i wspomaga polsko-amerykańskich przedstawicieli biznesu. Jednym z podstawowych zadań PACC jest edukacja na temat panujących trendów ekonomicznych oraz podtrzymywanie kontaktów biznesowych. PACC promuje wymianę handlową w kraju i za granicą zachęcając swoich członków do rozwoju i scalania polskich oraz polsko-amerykańskich społeczności biznesowych w USA oraz na świecie.

 

Categories: Polonia

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*