Nie pozwólmy zgasnąć Światełku

fot.Grzegorz Dziedzic

fot.Grzegorz Dziedzic

Takiej okazji nie można przegapić, bo przecież kto nie chciałby mieć w swojej kolekcji pamiątek sportowych piłki z Euro 2016 z podpisami wszystkich reprezentantów Polski i koszulki z autografem hokeisty Duncana Keitha, który z Blackhawks zdobył trzy mistrzowskie pierścienie, a z reprezentacją Kanady dwa złote medale olimpijskie.
Okazją do zdobycia tych niezwykłych dla kibica sportowego przedmiotów będzie radioton, podczas którego przeprowadzona zostanie licytacja. Odbędzie się ona w piątek, 5 sierpnia od godz. 12 do 16 podczas audycji Stacja Chicago na fali 1490 WPNA oraz w sobotę przez cały dzień w Radiu dla Ciebie na falach Polskiego FM. Całkowity dochód z niej zostanie przeznaczony na rzecz Światełka.

Światełko to miejsce, gdzie bezpłatną pomoc uzyskać mogą osoby uzależnione od alkoholu i narkotyków, ale także ich bliscy, rodziny, dzieci, oraz wszyscy, którzy borykają się z życiowymi problemami, takimi jak przemoc w rodzinie, czy śmierć kogoś bliskiego. Światełko pomaga Polakom od ponad pięciu lat.
Biorąc udział w licytacji, sprawisz, że ono nie zgaśnie, że wciąż będzie mogło świecić pełnym blaskiem.
(DC)

Zdjęcia: Grzegorz Dziedzic

  • IMG_0370
  • IMG_0373
  • IMG_0372
  • IMG_0376
  • IMG_0375

SW_nowe

Categories: Polonia, Sport, Sport Polonijny

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*