Najmniejszy koncert w historii Lombardu

Najmniejszy koncert w historii Lombardu

Legenda polskiej muzyki rockowej, grupa Lombard po raz kolejny zawitała do Chicago, podczas trasy koncertowej po polonijnych ośrodkach w USA. Tym razem, jak głosiła reklama, zespół miał tylko jeden raz wystąpić z koncertem dla chicagowskiej Polonii, w Martini Club i spotkać się z fanami w klubie Sokół Riders.

fot.Artur Partyka

fot.Artur Partyka

Martini Club to miejsce znane , popularne i często odwiedzane przez młodszą część polonijnej społeczności. Dlatego musi dziwić fakt, że sala koncertowa świeciła pustkami.

Jeden z członków zespołu, tuż przed występem, pozwolił sobie na żart z kategorii czarnego humoru: „Zagramy najmniejszy koncert w historii naszego zespołu”. I zagrali, tak jak na zawodowców przystało, z szacunkiem i uznaniem dla kilkunastoosobowej publiczności. Szkoda więc, że tak niewielu fanów pojawiło się na naprawdę dobrym koncercie.

Zespół Lombard wystąpił w składzie : Marta Cugier wokal, Grzegorz Stróżniak – wokal, instrumenty klawiszowe, Daniel Gola Patalas – gitara, Michał Guma Kwapisz – bas, Mirek Kamiński – perkusja.

Tekst i zdjęcia Artur Partyka

Cincopa WordPress plugin

Comments

  1. Jacek
    Jacek 1 maja, 2014, 02:10

    Skoro klub jest chętnie odwiedzany przez młodsza część poloni , to nic dziwnego ze nie przyszli 40, 50,60-latki, którzy znają i lubią Lombard.

    Reply this comment

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*