Nadzieja ma kolor zielony

Nadzieja ma kolor zielony

“Nadzieja ma kolor zielony”, pod takim hasłem w miniony piątek w gościnnych progach Sokół Riders odbyła się impreza charytatywna na pomoc w leczeniu Roberta Galasa, który niedawno uległ wypadkowi podczas wyjazdu na narty w Devils Head. Robert jest sparaliżowany i porusza się jedynie na wózku inwalidzkim. Lekarze mają nadzieję, że jego stan zdrowia może ulec pewnej poprawie, ale jedynie po długiej i intensywnej rehabilitacji.

Wspólne pamiątkowe zdjęcie fot.Artur Partyka

Wspólne pamiątkowe zdjęcie fot.Artur Partyka

Robert jest bardzo lubianym chłopakiem i dlatego nie dziwi fakt, że tak licznie zebrali się jego przyjaciele, znajomi oraz ludzie, którzy swoim udziałem w akcji  chcą pomóc w dalszym jego leczeniu.

Impreza okazała się finansowym sukcesem. Współorganizatorka spotkania, Beata Bałos, wyraziła swoje ogromne podziękowanie wszystkim sponsorom,wolontariuszom, polonijnym artystom oraz ponad dwustu gościom, którzy swoim przybyciem, datkami i udziałem w loterii przyczynili się do zebrania ponad 6 tysięcy dolarów na dalsze leczenie. Cała suma została przekazana na ręce mamy Roberta.

W Polish Slavic Federal Credit Union zostało otworzone specjalne konto dla Roberta, na które można dokonywać wpłat:nr konta 30500011482561, routing nr 2260-8202-2

Tekst i zdjęcia Artur Partyka

Cincopa WordPress plugin

Comments

  1. Janusz
    Janusz 20 marca, 2014, 13:05

    Szkoda, że tak mało jest w wiadomościach o tak szlachetnych inicjatywach, a tak wiele się pisze i mówi o tym co jest złe i negatywne. Mam nadzieję, że udało się zebrać wystarczające środki dla Roberta.

    Reply this comment

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*