Musicale, musicale!

 

Artykuł sponsorowany

12A_5764

Po spektaklach nasyconych ważnymi treściami wzbudzających u widza głębokie przemyślenia i zadumę, tym razem autorka prezentowanych przez Studio Jump scenariuszy – Ewa Barnak postanowiła odmienić nieco formę i wraz z całą załogą studia przygotowała program o charakterze rozrywkowym. Wychodzi bowiem z założenia, że równowaga potrzebna jest w każdej dziedzinie naszego życia, a różnorodność formy ma wielkie znaczenie w twórczości artystycznej.

Jeśli nie mają Państwo planów związanych z Dniem Dziecka, Dniem Matki, Dniem Ojca, pretekstu, by powitać zbliżające się wakacje, tudzież szukają energetycznej dawki emocji – serdecznie zapraszam 7 czerwca na kolejną produkcję pt. „Musicale, musicale”.

Całość wydarzenia jest tak pomyślana, że każdy znajdzie coś dla siebie. Produkcja oparta jest bowiem na słynnych na całym świecie i niezwykłych musicalach. Fragmenty „Mamma Mia”, „Mary Poppins”, „High School Musical”, „Grease”, „Cats”, „Chicago” czy „Moulin Rouge” zaprezentowane zostaną przez tancerzy różnych grup wiekowych – od 4-latków począwszy na formacji mam skończywszy. Każdy występ niósł będzie za sobą coś innego. Feeria stylów tanecznych, zaskakujących skoków w czasie, ale i różnorodnych, choć wciąż uniwersalnych treści, które inspirują artystów przez całe dziesięciolecia – tego będzie można dosłownie doświadczyć na własnej skórze.

Nie chcę zdradzić zbyt wielu szczegółów, by mogli Państwo sami odkrywać tę niespodziankę taniec po tańcu. Jedno jest pewne: jeśli szukają Państwo odpowiedzi na pytanie czy rewia barw i znakomita muzyka może inspirować, czy rozrywka wysokich lotów potrafi wzbudzić takie pokłady energii, które nie puszczają przez kilka następnych tygodni, to będą mieli Państwo okazję znaleźć odpowiedź za sprawą kolejnej niesamowitej produkcji Studia Jump.

Nad muzyczną i wokalną stroną całego przedsięwzięcia czuwa Wacław Barnak, który podobnie jak w poprzednich widowiskach aranżuje utwory i przygotowuje grupy wokalne oraz solistów. Choreografia to dzieło trójki choreografów: Ewy, Sabiny i Agnieszki Barnak, które opracowując wspólnie kompozycje taneczne, dbają o różnorodność stylów i o zmienną dynamikę układów.

Stało się już tradycją, że spektakle Studia Jump ubarwia piękne, dodające całości smaku i splendoru – oświetlenie. O tę stronę widowiska zadba współpracujący ze studiem od lat Artur Stanisz.

W imieniu całego studia serdecznie zapraszam 7 czerwca o godz. 6 po południu do sali widowiskowej Guerin Prep przy 8001 W. Belmont. Bilety można nabyć w kasie przed spektaklem lub w siedzibie Studia Jump. W razie pytań proszę dzwonić pod numer: 773 895 3251. Więcej informacji można uzyskać na stronie www.dancestudiojump.com, www.facebook.com/dance.studio.jump.

Magdalena Switek

Musicale Plakat

Categories: Polonia

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*