Krakus® świętuje polskie dziedzictwo na 38. dorocznym Taste of Polonia

Basia Brown z laureatami konkursu: Olivią Kosturbiec i Erickiem Kosarickiem
fot.Integra Communications

Artykuł sponsorowany

Lider rynku szynek importowanych w Chicago oferował uczestnikom festiwalu poczęstunki, prezenty i wspólną zabawę

Krakus®, prawdziwa importowana polska szynka, powrócił w tym roku jako dumny sponsor festiwalu Taste of Polonia. Najpopularniejsza importowana szynka w mieście świętowała udział w festiwalu, częstując uczestników imprezy pysznymi próbkami produktów, rozdając upominki i kupony, a także organizując konkurs dla dzieci na przepis na szkolny lunch. Gratulacje dla tegorocznych laureatów konkursu: Olivii Kostrubiec i Erica Kosarica. Basia Brown, gospodarz programu telewizyjnego „Polska na talerzu”, zaprezentowała w namiocie Krakusa pokazy gotowania.

Krakus obchodził także swój pierwszy rok jako oficjalna wędlina Chicago Fire Soccer Club, ustawiając na festiwalu nadmuchiwaną bramkę do gry w piłkę nożną. Marka jest dumna, że ​​może dzielić się mięsnymi przysmakami z fanami piłki w tym sezonie.

Uczestnicy festiwalu delektowali się smakiem Krakusa i wzięli udział w pokazach kulinarnych
fot.Integra Communications

Krakus jest popularnym sponsorem Taste of Polonia. Zarówno marka, jak i wydarzenie są bogate w historię i tradycję.

– Krakus jest dumny ze znaczenia polskiej historii i tradycji – powiedział Michael Baughman, dyrektor marketingu Smithfield Foods. – Cieszymy się, że możemy kontynuować nasze ponad dziesięcioletnie partnerstwo z festiwalem. Zarówno Krakus, jak i Taste of Polonia mają bogatą tradycję i historię w Chicago, i świetnie współdziałamy z lokalną społecznością polską poprzez nasz udział w tym wielkim wydarzeniu.

Więcej informacji na temat firmy Krakus można znaleźć pod adresem KrakusFoods.com. Krakus jest marką Smithfield Foods.

O Krakusie
Krakus, wędlina wyrabiana z dbałością i wiedzą fachową w Polsce, to autentyczna polska szynka. Krakus jest naturalnie marynowany tylko w najlepszych, dobieranych ręcznie składnikach, według przepisów przekazywanych z pokolenia na pokolenie. Rezultat jest naprawdę wyjątkowy. Jedyny w swoim rodzaju pyszny smak, którego doświadczysz tylko z prawdziwą importowaną szynką polską. Podaruj swojej rodzinie niezrównany smak Krakusa, szynki idealnej na kanapki, sałatki i inne przepisy. Nie przyjmuj żadnych imitacji. Niezrównana jakość i niezrównany smak to tylko Krakus.

O Smithfield Foods
Smithfield Foods to międzynarodowa firma zajmująca się produkcją żywności o wartości 15 mln dol. oraz największy producent i przetwórca wieprzowiny na świecie. W Stanach Zjednoczonych firma jest liderem wielu kategorii mięs pakowanych z popularnymi markami Smithfield, Eckrich, Nathan’s Famous, Farmland, Armour, John Morrell, Cook’s, Kretschmar, Gwaltney, Curly’sⓇ, MargheritaⓇ, CarandoⓇ, Healthy OnesⓇ, KrakusⓇ, MorlinyⓇ i BerlinkiⓇ. Smithfield Foods zobowiązuje się do zapewnienia dobrej żywności w odpowiedzialny sposób i utrzymuje solidną opiekę nad zwierzętami, wspiera zaangażowanie społeczne, bezpieczeństwo pracowników, bezpieczeństwo środowiska i żywności oraz programy jakości. Więcej informacji można znaleźć pod adresem www.smithfieldfoods.com.

Categories: Polonia

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*