Kolejny tablet trafił w ręce Czytelniczki

fot.Ewa Malcher

Kolejny tablet Kindle Fire, nagroda naszego konkursu „Czytaj gazety, wygrywaj tablety”, już trafił w ręce zwyciężczyni, pani Danuty Lakic z Elgin.

Pani Danuta jest jednym z najwierniejszych czytelników „Dziennika Związkowego”. Podczas wizyty w nowej siedzibie redakcji pochwaliła nas za bogactwo materiałów i szatę graficzną. Jej ulubioną rubryką są porady finansowe Elżbiety Baumgartner. Mąż pani Danuty, który sam jest Jugosłowianinem, co piątek nabożnie odwiedza sklep Vitaminka w Hanover Park, żeby zaopatrzyć małżonkę w świeżą polonijną prasę. Sam bardzo polubił nasze sudoku, a język polski ćwiczy na krzyżówkach w „Dzienniku Związkowym”.

Pani Danucie serdecznie gratulujemy wygranej i dziękujemy za lojalność i życzliwe słowa. Jednocześnie wszystkich Czytelników zapraszamy do udziału w naszym konkursie. Kolejne tablety czekają! Aby wygrać, wystarczy kupować weekendowe wydania „Dziennika Związkowego”, odnaleźć część układanki, złożyć całość obrazka i wysłać na adres redakcji. Co miesiąc kolejny tablet trafia do zwycięzcy. (red.)

Categories: Polonia

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*