Dżoana i jej przyjaciółki

Dżoana i jej przyjaciółki

Tylu pięknych kobiet w jednym miejscu już dawno nie widzieliśmy. I wbrew pozorom nie był to pokaz mody, choć główną bohaterką owego spotkania była nomen omen jedna z najbardziej znanych polskich modelek – Joanna Krupa.

Joanna Krupa kroi tort przygotowany przez polskich cukierników

Joanna Krupa kroi tort przygotowany przez polskich cukierników

A wszystko to za sprawą naszej rodaczki Moniki Dixon, która wpadła na genialny pomysł, by mieszkanki Chicago wspólnie z Joanną Krupą obejrzały w jednej z sal hotelu Public ostatni odcinek popularnej serii „The Real Housewives of Miami”, nim ten pojawi się na antenie. Tu niewtajemniczonym wypada wyjaśnić, że polska piękność jest jedną z głównych bohaterek serii i radzi sobie w niej całkiem nieźle.

W sumie na premierowym pokazie pojawiło się kilkadziesiąt pań. Owszem, panowie też byli, ale w zdecydowanej mniejszości, co nas zaskoczyło, bo przecież podziwianie wdzięków słynnej modelki na żywo, to nie to samo, co przed ekranem telewizora. Nie wspominając już o wspólnym zdjęciu, które z pewnością wzbudziłoby zazdrość u kolegów.

Przy okazji dowiedzieliśmy się, że Joanna pierwsze kroki w modelingu stawiała kilkanaście lat temu, będąc jeszcze dziewczęciem, właśnie w Chicago i to na pokazach organizowanych przez Polkę – Dorotę „Stokrotkę” Janik. Jakiż ten świat jest mały!

Zdj. Robert Wachowiak

Cincopa WordPress plugin

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*