Debiutantki w roli modelek, czyli letni pokaz mody LMP

fot.arch. LMP

fot.arch. LMP

Letnia róża – pod takim tytułem Legion Młodych Polek zaprasza na wyjątkowy pokaz mody. Organizatorki obiecują, że zaczarują widzów na pokazie kolekcją, urodą, wdziękiem i szykiem modelek. Letnia Róża już w piątek 26 czerwca o godz. 18.00 w White Eagle Banquets.

Od paru lat pokazy mody Legionu Młodych Polek cieszą się dużym zainteresowaniem i powodzeniem, a uroda tegorocznych i byłych debiutantek, które wystąpią jako modelki, gwarantuje prawdziwą estetyczną ucztę. Organizatorzy obiecują, że na pokazie każdy znajdzie coś dla siebie. Dzieci, młodzież i niezawodne legionistki w różnych kreacjach podkreślą talent i kreatywność projektantów tegorocznych kolekcji. Przyjdźcie i przekonajcie się, co jest w tym sezonie najmodniejsze.

Każde tego typu spotkanie organizowane przez LMP jest okazja zaprezentowania obecnych trendów. Przygotowaniem do nadchodzącego pokazu była tradycyjna „herbatka”, czyli spotkanie po dorocznym Balu Amarantowym. To właśnie podczas tego wieczoru debiutantki sprawiły gościom miłą niespodziankę, bowiem przedstawiły się jako modelki. Wystąpiły w stylowych kapeluszach, apaszkach, z kwiatami. Błyskały flesze, a młode damy śmiało pozowały do zdjęć.

Spotkanie było także okazją do podziękowania Legionowi za niezapomniany Bal Debiutantek. Bal, który utrwalił w nich poczucie przynależności zarówno do bogatej polskiej kultury, ale i wartości ważnych dla Legionu Młodych Polek.

Na nadchodzący pokaz mody zapraszają szefująca przedsięwzięciu Bożenna Haszlakiewicz z komitetem i prezeską Mary Anselmo.

Bilety można rezerwować pod adresem: www.lypw.org do 22 czerwca 2015 r. lub dzwoniąc do Bożenny Haszlakiewicz (847) 902-0406

Oprac. Barbara Poniatowska-Ciepiela

Categories: Polonia

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*