Czytaj z nami! Weekendowe wydanie „Dziennika Związkowego” już w sklepach.

Czytaj z nami! Weekendowe wydanie „Dziennika Związkowego” już w sklepach.

Nadszedł kolejny letni weekend, a wraz z nim najnowsze weekendowe wydanie “Dziennika Związkowego”. A w nim m.in. o “Ameryce nie dla imigrantów” czyli o ciężkich czasach, które nadeszły w USA nie tylko dla nieudokumentowanych, ale także dla starających się o zielone karty, legalnych rezydentów, a nawet naturalizowanych obywateli.

Polecamy także wywiad z nowym dyrektorem generalnym “Dziennika Związkowego” – Łukaszem Dudką. Już teraz możemy wam zdradzić, że “będzie się działo”!  To nie jedyny wywiad w aktualnym wydaniu.

Redaktor Joanna Marszałek rozmawiała także z parą przyjaciół-podróżników, którzy za niewielkie pieniądze, lecz z dużym poczuciem humoru zjeździli cały świat i właśnie zakończyli swoją podróż po Ameryce.

Polecamy także tekst redaktor naczelnej Alicji Otap o odwetowej pornografii stanowego polityka Nicka Sauera. Listopadowe wybory zbliżają się wielkimi krokami i aż strach pomyśleć, o czym jeszcze redaktor Otap przyjdzie napisać, nim na kalendarzu pojawi się 6 listopada!

Mamy także bieżące informacje o pogorzelcach z Prospect Heights i informacje o pomocy – która już nadeszła i której jeszcze potrzeba.

Poza tym czeka na was kolejny odcinek cyklu “Polskie Chicago”, w którym prof. Dominik Pacyga opowiada o historii Polonii w Wietrznym Mieście.

Przeczytacie także, co wydarzyło się w życiu Polonii w ubiegłym tygodniu (i co wydarzy się w nadchodzącym!) oraz co dzieje się w mieście. Jest jak zwykle dużo sportu, w tym polonijnego.
Są przepisy na smaczne potrawy i porady naszych ekspertów – to w części czwartej.
Do tego dokładamy dwie części ogłoszeń.
Słowem obowiązkowa lektura na weekend!

Categories: Polonia

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*