Bezpośredni LOT z… międzylądowaniem

fot.Mauritz Antin/EPA

fot.Mauritz Antin/EPA

Większość pasażerów, którzy 21 kwietnia wsiedli w samolot PLL LOT w Nowym Jorku lecący bezpośrednio do Warszawy czekała niespodzianka z… międzylądowaniem.

Jak podał portal Wirtualna Polska, dodatkowy i niespodziewany przystanek czekał na pasażerów w Krakowie. Okazało się bowiem, że część z nich ma stąd bliżej na Marsz Żywych, organizowany w byłym obozie koncentracyjnym w Auschwitz.

O międzylądowaniu nie poinformowano przy zakupie biletów. Całą sprawę na fanpage’u LOT na Facebooku opisał Michał Nowakowski, jeden z niezadowolonych z tego faktu pasażerów. W opisie znajduje się także informacja o otwartych drzwiach samolotu na płycie lotniska w Krakowie i marznących z tego powodu pasażerach oraz o obsłudze samolotu, która nie mogła doliczyć się pasażerów, którzy pozostali w samolocie.

Ze strony LOT pod wpisem pojawił się jeden komentarz. Cytujemy: “LOT Polish Airlines. Michał, bardzo przepraszam za wszelkie niedogodności związane z tą sytuacją. //Michalina”.
(em)

Screen Shot 2017-04-28 at 9.26.51 AM

Categories: Polonia

Comments

 1. JJJ
  JJJ 28 kwietnia, 2017, 10:52

  ja tam sie nawet nie dziwie, przeciez to LOT. gdyby nie Polonia z Chicago i NY to ta linia juz dawno by padla. sporo osob woli LOT, bo nie trzeba znac angielskiego i nie trzeba sie przesiadac w NIemczech, a niektorzy boja sie tez przesiadki na lotnisku. Z czasem jednak stara Polonia sila rzeczy bedzie sie wykruszac, a mlodym, znajacym angielski latanie z przesiadka Lufthansa czy Swissem czy tez Air Berlin, nie sprawia klopotu.

  Reply this comment
  • Lot
   Lot 28 kwietnia, 2017, 16:41

   Niech latają czym chcą. Nikt nikomu nie każe latać LOTEM. Jest wolny rynek. A LOT i tak już wyprzedał ponad 90% miejsc w samolotach na trasach do USA I Kanady na sezon letni 🙂

   Reply this comment

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*