„Bal białego tulipana” na rzecz dzieci z domów dziecka

W sobotę 24 stycznia zapraszamy na charytatywny „Bal białego tulipana”, z którego przekazany zastanie na rzecz domów dziecka w Polsce. Organizatorem imprezy po raz drugi jest działająca w Chicago fundacja „Dom Dziecka”.

Poster 11x17_final2 (2)

Organizacja, której celem jest pomoc dzieciom z domów dziecka w Polsce, powstała pod koniec 2011 roku w USA w Chicago. Utrzymuje się ona tylko dzięki pomocy indywidualnych ludzi dobrej woli, ludzi o wielkim sercu, oraz poloninych biznesów. Założycielką „Domu Dziecka” jest Aneta Szulakiewicz, która pełni funkcję prezesa fundacji. W zarządzie zasiadają również: Krystyna Teller (wiceprezes), Grażyna Orawiec (wiceprezes) Anna Woźniak (skarbnik), Justyna Kościelniak (sekretarz). Organizacja działa dzięki zaangażowaniu licznej grupy ludzi dobrej woli i wolontariuszy.

Jak sama nazwa wskazuje organizacja wspiera finansowo domy dziecka w Polsce. Na stronie internetowej fundacji: www.domdzieckanfp.org można znaleźć rozliczenia finansowe z działalności oraz informacje na temat placówek, które otrzymały wsparcie.

Organizowany przez „Dom Dziecka” po raz drugi „Bal BiałegoTulipana”będzie doskonałą okazją do włączenia się w inicjatywę niesienia pomocy dzieciom, które szczególnie potrzebują wsparcia, dobrego gestu i miłości. Dochód z imprezy przeznaczony zostanie na budowę placu zabaw przy domu dziecka w Polsce.

Rezerwacje i zakup biletów: do wtorku 20 stycznia, pod numerem telefonu: 312-593-4515.

in

Categories: Polonia

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*