Akademia Języka Polskiego i Kultury im. św. Piotra Damiana w Bartlett

 Pragniemy wszystkich poinformować o zapisach do naszej Akademii na rok szkolny 2013/2014. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do podjęcia nauki w naszej szkole, gdzie pod okiem doświadczonych pedagogów uczniowie otrzymają szansę rozwijania nie tylko swoich umiejętności językowych, ale także muzycznych. W programie: nauczanie polskiego jako drugiego języka, nauczanie historii Polski, geografii i kultury polskiej. Kształcenie młodszych dzieci (od 3 do 5 lat) opiera się na nowoczesnym programie nauczania, którego nieodzownym elementem jest edukacja przez ruch i muzykę. Grupy starsze (szkoła podstawowa i liceum) kształcone są zgodnie z nowoczesnymi metodami i zasadami nauczania, funkcjonującymi we współczesnej glottodydaktyce. Prowadzona jest również katechizacja od klasy zerowej. Uczniowie przygotowywani są do Sakramentów Pierwszej Komunii Świętej i Bierzmowania.

Zajęcia prowadzone są w piątki dla dzieci od klas 0 do liceum włącznie oraz w soboty dla grup przedszkolnych.

Oferujemy również zajęcia przygotowujące do egzaminu certyfikowanego z języka polskiego dla uczniów klas licealnych i starszych.

Zapisy prowadzone są w budynku szkolnym podczas zajęć w każdy piątek od 17:00 do 20:00 pod adresem 109 S. Crest Ave. w Bartlett, począwszy od 12 kwietnia 2013 roku.

Dodatkowo zapisów można dokonywać telefonicznie pod nr tel. (847) 769-9082 lub (630) 440-0161.

Jola Harrison

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*