Kolejny weekend z „Dziennikiem Związkowym”!

Kolejny weekend z „Dziennikiem Związkowym”!

Kolejny zimowy weekend i kolejna porcja wartościowej lektury specjalnie dla naszych Czytelników w najnowszym wydaniu ,,Dziennika Związkowego”.

W najnowszym numerze przeczytacie m.in. o orędziu o stanie państwa prezydenta Donalda Trumpa, który apeluje o pojednanie, ale nie zamierza ustąpić w kwestii muru oraz imigracji. Zaskoczy Was zapewne artykuł red. Jolanty Telegi, która pisze o tym, że imigranci pracują na emerytury Amerykanów.

Z wywiadu red. Grzegorza Dziedzica z przedstawicielką Warsaw Institute Izabelą Wojtyczką dowiecie się, że powstał pierwszy polski think tank w Waszyngtonie, a z artykułu red. Joanny Marszałek – o planach rewitalizacji Polskiego Trójkąta w Chicago.

Prezentujemy też nową cykliczną rubrykę ,,Co słychać w 16. Dystrykcie Policji”, która powstała przy współpracy tego dystryktu i jego komendantki Maureen Biggane.

W związku z rozpoczynającym się 11 lutego wczesnym głosowaniem w chicagowskich wyborach municypalnych, red. Alicja Otap prezentuje 14 kandydatów na burmistrza, żeby pomóc Państwu w podejmowaniu ważnych decyzji, dotyczących przyszłości wszystkich chicagowian.

Jak zwykle w weekend znajdziecie też Drodzy Czytelnicy relacje z polonijnych wydarzeń, m.in. z balu w stylu retro Lajkonika oraz wiele cennych porad w części IV, sport, magazyn „Kalejdoskop” i mnóstwo ogłoszeń drobnych i handlowych. Przyjemnej lektury!

#CzytajZNami #DziennikZwiazkowy #weekend #Chicago

Categories: Polonia

Comments

  1. dosmucacz
    dosmucacz 8 lutego, 2019, 13:25

    Pani J.Telega już nie zaskoczy mnie niczym. Tak naiwną i stronniczą osobę trudno spotkać.

    Reply this comment

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*