Spotkanie z kandydatami w wyborach 6 listopada

Spotkanie z kandydatami w wyborach 6 listopada

Kandydaci na urzędy lokalne przedstawili swoje programy wyborcze podczas comiesięcznego spotkania wydziału  Kongresu Polonii Amerykańskiej na stan Illinois.

Jak poinformował prezes wydziału stanowego Mirosław Niedziński, w wyborczym forum udział wzięli: Jim Dodge kandydujący na skarbnika Illinois, Darlene Senger kandydatka na rewidenta stanu, Jason Helland ubiegający się o urząd sekretarza stanowego i kandydaci na posłów stanowych; Jillian Rose Bernas, Ammie Kessem, Ken Idstein, Amanda Biela, Rick Lesser, Jay Kinzler, Julie Cho, Robert Martwick, a także Tom Hanson i Doug Bennett, republikańscy kandydaci do Izby Reprezentantów USA.

O poparcie prosili również kandydaci do Rady Powiatu Cook, Chris Hanusiak i Peter Silvestri. Gary William Seyring, zabiegający o stanowisko sędziego, też apelował o wsparcie jego kandydatury. Swój program elekcyjny przedstawił również Paul Vallas, kandydat na burmistrza Chicago. Spotkanie z kandydatami prowadził działacz KPA Chris Litwin.
Spotkanie odbyło się 24 września pod adresem 8747 West Lawrence Ave. w Chicago. Zanim zaczęło się forum wyborcze kandydatów, wydział stanowy KPA na stan Illinois wyróżnił dyplomem kapitana Chrisa Kamińskiego, zwycięzcę prestiżowych regat Mackinac. Zapraszano też na doroczny Bankiet Dziedzictwa 7 października. (ao)

Zdjęcia: KPA-IL

Categories: Polonia, Wybory 2018

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*