Poroszenko: spotkanie z Putinem bez praktycznych rezultatów ws. gazu

Poroszenko: spotkanie z Putinem bez praktycznych rezultatów ws. gazu

Prezydent Ukrainy Petro Poroszenko powiedział w piątek w Mediolanie, że podczas dwustronnego spotkania z przywódcą Rosji Władimirem Putinem nie udało się osiągnąć praktycznych rezultatów w kwestiach gazowych.

„Nie zdołaliśmy osiągnąć jakichkolwiek praktycznych rezultatów w kwestii gazowej. Mamy jednak nadzieję, że do 21 października, do spotkania w Brukseli delegacji Ukrainy, Rosji i Komisji Europejskiej zdołamy znaleźć rozwiązanie tej kwestii” – powiedział Poroszenko po spotkaniu z Putinem.

Dwustronne rozmowy prezydentów trwały 45 minut. Media rosyjskie podały, że Putin również spotka się po nich z prasą.

Prezydenci Rosji i Ukrainy spotkali się w piątek w Mediolanie trzykrotnie, ale dwie pierwsze rozmowy miały charakter wielostronny. (PAP)

Alexey Nikolsky/RIA Novosti /Kremlin Pool/EPA

 

Zamieszczone na stronach internetowych portalu www.DziennikZwiazkowy.com materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Codziennego Serwisu Informacyjnego PAP, będącego bazą danych, którego producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Alliance Printers and Publishers na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione.

Categories: Polityka, Polityka
Tags: gaz, poroszenko, Putin

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*